utorok 23. júna 2015

Bezštruktúrne riadenie

"Nepriamo skrze znalosti dostatečně přesného prognózování reakcí davu na své iniciační akce (psychologie davu, podmíněné reakce), čímž dav dostávají tam, kde ho potřebují mít pro to, aby s ním dále a konkrétněji mohly pracovat jejich řídící struktury/elitární loutky (banky, korporácie, mas-médiá, ideológovia, politici, mafiáni, aktivisti, revolucionári, internetoví troli a podobne)."


Ešte raz!!! Väčšina diania (riadenia) v tejto spoločnosti a na tomto svete sa odohráva mimo politických strán, politiky a parlamentu!!! Drvivá väčšina sa odohráva na bezštruktúrnej, t.j. skrytej úrovni!!! Ty nechápeš, ako sú svet a ľudia riadení!!! Skutočná sloboda tu nebude dovtedy, pokiaľ sa ľudia kompletne neoslobodia od tohto matrixu!!! To znamená, kým si neurobia hlavne poriadok vo svojich hlavách!!! Dovtedy to bude len vždy náhražka "priamej demokracie", alebo len ideologická fasáda na prikrytie stále pretrvávajúcej davo-elitárnej otrockej podstaty dnešného systému, ktorá sa bude neustále meniť tak, aby takí hlupáci ako ty, mali dojem slobody!!! Globálni vládci ti nikdy sami od seba nedajú žiadnu slobodu, to si píš!!! Tú si ľudia musia vytvoriť sami!!! Tá príde prirodzene, až keď ľudia všetko pochopia a stanú sa skutočnými Ľuďmi!!! Akože nejakým prvkom "priamej demokracie" sa vôbec nebránim, ale nemyslím si, že to výrazne zmení dnešnú situáciu k lepšiemu!!! Tiež si uvedom, že ani v tzv. "priamej demokracii" ti elity nedajú možnosť rozhodovať o všetkom!!! Ľudia beztak nebudú chodiť voliť, pretože sú voči tomu, čo sa okolo nich deje, naprosto ľahostajní!!! A keď aj budú v nejakých počtoch voliť, tak špatne (vymývanie mas-médiami majn-strímu aj alternatívy a ľudia bohužiaľ nepoznajú správny "kľúč", aby sa mohli vyznať v tejto brutálnej info-wars), rovnako ako aj doteraz!!! A o tom to je!!! Ja politickú stranu nemám, ani sa nesnažím kandidovať!!! Keby si čítal môj blog * http://cicociciak.blogspot.sk/ * tak by si vedel!!! A kvôli takýmto nechápajúcim ľuďom ako si ty, radšej tzv. "priamu demokraciu" nie!!! To by presne globálni kurátori chceli, aby si ľudia mysleli, že sú "slobodní"!!!


Ty nevieš, čo to je "priama demokracia"!!! To je len sloboda po forme a nie po podstate!!! Ty nechápeš, ako funguje svet!!! Svet je "samo"riadený hlavne bezštruktúrne, to znamená že tu nikto nevydáva nejaký priamy rozkaz už vytvoreným riadiacim štruktúram (vláda, politik...)!!! Aj dnes už každý môže ísť príkladom a nepotrebuje na to tzv. "priamu demokraciu"!!! Vy ľudia máte obrovskú moc už dnes, tak ju využite!!! Ja vám neponúkam ideológiu/inštitút planých nádejí, ale ideu skutočnej slobody!!! Je určite dobré, že niektorí ľudia už prestávajú rozmýšľať len na tej najnižšej úrovni a v takom duchu, že koho si zvoliť a splnomocniť, aby presadzoval môj názor!!! Nie je naškodu pohovoriť si aj o tzv. "priamej demokracii", ale najhoršie je, že tu chýba akýsi medzistupeň v myslení, ktorý by zahŕňal úvahy o vývoji človeka, hlavne čo sa týka zvyšovania miery jeho chápania reality a osobnej morálky!!! Bez toho sa reálna zmena a vlastne aj sloboda nedá dosiahnúť!!! Niektorí ľudia si stále mylne myslia, že keď nasadia opici brýle, tak že sa z nej razom stane vedec!!! Pochopte, že inštitút tzv. "priamej demokracie" by ste si museli pravdepodobne vybojovať v nejakej revolúcii, ale vy predsa nemusíte robiť revolúciu, aby ste mohli skutočne meniť svet k lepšiemu!!! Na to vám stačí začať od samých seba tým, že prehodnotíte a zmeníte svoj doterajší životný štýl, prípadne svoje defektné stereotypy uvažovania a konania...!!! Proti tomuto sú akékoľvek elity, aj tie jelity, alebo korporátne a iné mafie, takmer bezmocné!!!


Bojovať môže každý Slovák sám a nemusí sa ani riť do toho hnoja - do politiky!!! Stačí sa len samovzdelávať a podľa toho si rozširovať svoju osobnú mieru chápania reality a svoju osobnú mieru morálky a podľa toho tak aj skutočne žiť!!! Ale to je ťažšie, čo???!!! Ľahšie je čakať, že buď príde nejaký "spasiteľ" ako Ježiš alebo mr. Kotleba a spasí nás, že???!!! Alebo že sa to spravý samo nejakou "správnou" ideológiou (tzv. "priama demokracia")!!! Na začiatok to môže byť samozrejme cesta!!! Ale žiaden spasiteľ nepríde, ten je v nás samých ako aj kráľovstvo Božie!!! Kámo, už sa preber, však už na to čakáš 25 rokov a nič!!! A stále kurva nič!!! Ľudia stále ešte nepochopili, že žijú v metrixe!!! Pochop, že svet je "samo"riadený z väčšej časti bezštruktúrne, to napríklad znamená, že politikmi len minimálne!!! Však ľudia majú moc už dnes!!! Ako môžeš sám začať meniť svet???!!! Od seba!!! Stačí, keď zahodíš tv, budeš kupovať menej (elektro) šuntov z Číny, nebudeš sa zúčastňovať volebnej frašky, prehodnotíš svoje doterajšie stereotypy správania (konzum) a uvažovania (čierno-biele videnie sveta) a morálku (uži si na max a po mne potopa), alebo budeš viac chodiť do prírody, medzi ľudí namiesto rôznych "pokecov" a rozprávať sa s nimi o živote a keď vás bude čoraz viac a viac, tak už to bude vplývať aj na kvalitu bezštrukturálneho mat(r)icového "samo"riadenia spoločnosti, v ktorej žiješ!!! Chápeš to???!!! Nie???!!! Naštuduj si tieto linky dole!!! Myslím si, že už len prvé hodne naznačia!!!


Ty zase bojuješ proti tomu, aby sa odstránila skutočná príčina problémov!!! Ty si ako dnešní lekári!!! Hahahaha!!! Sa spamätaj človeče, že politici/štátnici nie sú až taký problém!!! Aj medzi nimi sú dobrí ľudia, ale nemôžu sa naplno presadiť, respektíve môžu robiť pre národ len odtiaľ-potiaľ, inak by nepekne skončili!!! Prečo sa hneď zbavovať fundovaných a čestných ľudí na riadiacich postoch, alebo aby im tupá ľahko manipulovateľná chátra hovorila, čo majú robiť a myslieť si, že nejaká chátra to bude za nich robiť lepšie???!!! Rozumieš mi???!!! Ja tebe moc nie!!!


Ľudia neustále rozmýšľajú len po forme a nie po podstate!!! Stále si naivne myslia, že keď vymenia joža za fera, alebo anču za inú mahulienu, alebo zmenia, prípadne nejako inak preusporiadajú (známu) štruktúru mocenskej pyramídy, alebo zavedú nejakú “fajnovú” ideológiu v podobe tzv. “priamej demokracie”, “obrezaného” štátu…, teda neodstránia príčiny a podstatu problémov, že tým razom na svete zavládne mier a už konečne budeme žiť len v pokoji a v prosperite, až kým nepomrieme!!! A ľudia len neustále dúfajú, čakajú a čakajú a ten vytúžený spasiteľ, ktorý to všetko jednoducho a bezbolestne vyrieši sám za nás a bez nášho pričinenia, stále neprichádza a neprichádza!!! Ľudia potom skúšajú všemožné riešenia a stále bez efektu, pretože všetko sú to len povrchné zmeny a krátkodobé, respektíve minimálne fungujúce riešenia!!! A ľudia sú potom z toho všetkého rozčarovaní, nechápu čo sa to vlastne deje a prečo to stále nefunguje, pričom vôbec im nedochádza, že nefungujú hlavne oni sami!!! Zobuďte sa ľudia a vy “veriaci” aspoň zoberte do ruky ten nový zákon a už sa nad ním konečne zamyslite, že čo vám to chcel skutočne ten JK povedať a že si len nerobil z niekoho prdel!!! Zmena musí prísť len jedine odspodu a udiať sa najprv v našich mysliach a v našich srdciach, pretože tam je skutočné kráľovstvo Božie!!! Je to tak prosté, ale ovciam to nevysvetlíš!!! Ovciam vlastne tento systém a spôsob života vyhovuje!!! Oni by sa chceli aj zabávať, aj žrať a ešte mať aj politikov, ktorí ich budú poslušne obskakovať!!! No tak to potom jó nó...!!!


"Elity mafie zabíjejí či nechávají zabíjet „příklady“ (ľudí, čo idú príkladom), protože vůči síle organizovaných občanů, kteří vědí proč a co a jak, jsou v podstatě bezmocné. Vládnou terorem jednotlivců či malých skupin a strachem. Reálná moc jim nepatří. Pochopme už konečně význam toho bezstrukturního řízení... Buďme ve svém rozhodování samostatní, mysleme a konejme sdíleně (spoločne), ve společný prospěch, ale samostatně (myslime/konajme/rozhodujme sa samostatne). Zrušme tu společnost delegování svých práv na jiné a společnost firemní objednávky! Buď naše mozky budou pracovat pro Lidskost a Společnost, nebo budou jen nástroji GP a přiživujících se mafií... Každý den máme znovu a znovu KAŽDÝ na výběr..."


Priama "demokracia" dnes nie je (jediné) riešenie. * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/bezstrukturne-riadenie.html * Ideálnym riešením je - stať sa nezvratným Človekom, s čím autkomaticky príde aj skutočná sloboda, o ktorej "demokracia" ani nikdy nebola! Z pohľadu globálneho zákulisia bola  demokracia už od začiatku navrhnutá ako sofistikovaný spoločenský systém "samo"riadeného a samoplateného otroctva s minimálnymi nákladmi pre kurátorov. A priama "demokracia" je len verzia 1.1 - t.j. ďalšia z ideologických fasád a bludov, ktoré slúžia na odvádzanie pozornosti od skutočnej podstaty problémov spoločnosti a sveta, ktoré sa generujú na osnove liberálneho kapitalizmu (dlhový finančný systém, úrok, sociálne napätie...) a z neho vychádzajúceho extrémneho konzumu, individualizmu, kde je trh povýšený nad cieľ/plán. Inak jedným zo základou úspechu je komunikácia, s čím súhlasím, ale okrem toho aj snaha neklamať a nezahmlievať! Tak sa už konečne preber z toho sna, že ty sám, respektíve pár šupákov v parlamente niečo aj skutočne zmeníte a tiež už konečne pochop, že poslanci v skutočnosti neslúžia obyčajným ľuďom a ich voličom a parlament je len nástrojom klanovo-korporátnych elít na presadzovanie ich záujmov, kde osmička "statočných" (až, ty vole!) proti 142 kolaborantom nemá najmenšiu šancu! Zober si len takého matoviča, však to je tiež len taký obyčajný šašo, ktorý absolútne nič nedokázal, pretože nechápe riadeniu komplikovaných sociálnych super-systémov. Áno, parlament a politika je okrem revolúcie asi jediným možným spôsobom, ako dosiahnúť zmeny, ale skutočná moc musí najprv vzísť z radov väčšiny spoločnosti - t.j. obyčajných ľudí. Kedže poznanie ľudí spolu s ich chápaním obecného chodu vecí a schopnosťou pomenovania objektívnych procesov a zákonitostí sveta/vesmíru a základné ľudské rozlíšenie dobra od zla (morálka a svedomie), znamená skutočnú moc, tak pokiaľ medzi ľuďmi nedôjde k zmene hlavne v tejto oblasti, tak sa v skutočnosti nezmení nič! Chápaš ma - pokiaľ sa riadiace kádre nebudú rekrutovať z radov väčšiny spoločnosti obyčajných ľudí, ktorí budú morálne a chápaním na vyššej úrovni, ale len z radov elít, tak jednoducho nemôže dôjsť ku skutočnej zmene. Ty si buď naiva - užitočný idiot priamo/nepriamo, vedome/nevedome slúžiaci vyšším úrovniam moci (elitám), alebo len profesionálny zahmlievač elít! Skôr mi ale pripadáš len ako taký profesionálny všeobecne tliachajúci politik - zahmlievač. Zase si priamo neodpovedal na moju otázku, ako môže jeden šupák medzi 149 kolaborantami (a je jedno, že vás bude 8, či 9), efektívne a funkčne presadiť priamu "demokraciu" (prípadne sfunkčnenie referenda), ale namiesto toho len stále zahováraš a vyhýbaš sa priamej odpovedi! Tú kolaborantskú neobjektívnu rtvs ako tvoj hlavný nástroj zmeny, snáď ani nemyslíš vážne. Ty si u mňa len obyčajný šašo, ktorý ešte asi doteraz nepochopil, že takmer všekerá moc korporátnej lokálnej/globálnej oligarchie, ktorá ovláda našu krajinu (celý svet) aj nás samotných, pochádza z legálneho parazitovania a bezpracne ukoristených úrokov a dividend a následne reálnych hodnôt - teda z podvodu a nestojí ani tak na politickej moci, ale na mediálnej/ideologickej moci! Je jasné, že to čo presadzuješ, sa v dnešných podmienkach nedá presadiť, pretože ako som už povedal, ľud ešte nechápe dostatočne a stále sa ešte nachádza vo fáze hlbokého spánku. A pritom fakt stačí len určité sociálno-psychologicky kritické množstvo obyvateľstva (vôbec nie väčšina), aby sa ľady začali pohýňať. A v tom je práve hlavný problém väčšiny obyčajných ľudí, že si myslia, že si stačí iba zvoliť nejakých "spasiteľov", ktorí všetko urobia za nich a na Zemi už konečne zavládne ten vytúžený blahobyt, po ktorom tak neustále túžia, bez toho, aby prejavili aspoň nejakú elementárnu snahu o zmenu u seba samých (v rámci morálky alebo chápania reality). Inak ja riešenia ponúkam už dlho na mojom blogu, aj na ne odkazujem. * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/07/riesenie-dneska.html * Hlavné je pochopiť, ako veci fungujú, zistiť, čo je zlé a až potom môžu prísť na rad funkčné a efektívne riešenia. To je logické. Tu vážne nemáš čo dočinenia s nejakou ovečkou, tak sa ma ani ďalej nepokúšaj balamutiť. Ty neprinášaš žiadne reálne riešenie, len plané sľuby a nádeje.


Presne tak! Títo "priamo demokrati" tu len dnes odvádzajú pozornosť od hlavnej podstaty problémov! "Priama demokracia" je dnes len taký výkrik do prázdna! Možno raz časom sa k nej dopracujeme, ale teraz nie je na ňu väčšina spoločnosti pripravená! V spoločnosti môže existovať len taký systém, na ktorý je väčšina obyvateľstva pripravená podľa jeho priemernej miery chápania a morálky! Inak taký systém nie je stabilný a riaditeľný! To vyplýva nielen z teórie riadenia, ale aj z ľudovej múdrosti - sedliackeho rozumu! Preto netreba počúvať rôznych šušekov a spol! Premena spoločnosti musí prebiehať, pokiaľ sa dá, postupne - evolučne a nie revolučne! Tam hrozí strata kontroly nad procesmi a šanca, že sa do vedenia dostanú "temné" sily!

"Zákony jsou druhotné ve vztahu k míře chápání populace + stávající panující koncepci, kultuře. Lichva je protizákonná i podle současných zákonů ČR, stejně tak falšování peněz. Pokud byste měl ty nové zákony, co byste s nimi dělal? Zákony představují část systému řízení, změna systému řízení do stavu, kdy by neodpovídal objektu řízení, vede ke kolapsu řízení.

Takto objekt riadenia (národ) nemôže mať kvalitatívne lepšiu vládu (subjekt riadenia) aká je v "priemere" jeho reálna (myšlienková) morálka a chápanie. Musia byť (subjekt a objekt riadenia) tzv. informačne a algoritmicky konzistentné. Takže nejaké "zázraky" od nejakých "géniov" proste objektívne nie je možné očakávať."


"Trvalý, nekonečný" hospodársky rast, výroba a spotreba - Prečo je to v tomto chorom, sám seba požierajúcom systéme, nevyhnutné? - Aby neskolaboval!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/trvaly-nekonecny-hospodarsky-rast.html


Má-li smysl zabývat se sebevzděláváním? - Miera bezkrvavosti/bezkrizovosti, miera krvavosti - Vynikajúce, stotožňujem sa!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkrizovosti-ci-naopak-krvavosti-udalosti/


Ako zachrániť Európu pred terorizmom? - Vytesať do kameňa!!!
------------------------------------------------------------
http://www.chelemendik.sk/Ako_zachranit_Europu_pred_terorizmom_864644876.html


Globálna pyramída moci - Všehovoriaci príspevok z internetu!!!
--------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moci-vsehovoriaci-prispevok-z.html


Panem et circenses!!!
---------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/panem-et-circenses.html


O "slobode" v atlantickej ne-civilizácii - Peter Marman - 1. časť - Slobodný vysielač, 04.06.2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=wmPPkwb7KGo

O "slobode" v atlantickej ne-civilizácii - Peter Marman - 2. časť - Slobodný vysielač, 18.06.2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=U9qYy6Eb7ZA

O "slobode" v atlantickej ne-civilizácii - Peter Marman - 3. časť - Slobodný vysielač, 02.07.2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=cTbcCuLB89Q

O "slobode" v atlantickej ne-civilizácii - Peter Marman - 4. časť - Slobodný vysielač, 16.07.2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=QfTzx9nHy2I


Na prebudenie!!!
----------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/na-prebudenie.html