štvrtok 18. júna 2015

Riešenie dnešných problémov pre Slovákov a Čechov: obnovenie Československa

Problém tu v eu je, že naša kultúra bola naočkovaná tými zhubnými "demokratickými", politicky-korektnými, neo-liberálnymi a neo-marxistickými stereotypmi, to znamená, že sme boli "od-zubení" a preto dnes nevieme, ako z tejto brindy von!!!
Za starých časov by to proste sem nikto nevpustil, alebo následne repatrioval von nazad, odkiaľ prišli a bol by pokoj!!! Samozrejme, že ľudia z eu nie sú až takí sprostí a do niečoho to nakoniec vygraduje!!! Len čím dlhšie to bude trvať, tým horšie pre nás a bude sa to horšie odstraňovať!!!

Riešenie pre nás Slovákov a Čechov je dnes iba jedno!!! (Drbnutí západniari ma nezaujímajú!!! Tí čo si za tú koloniálnu dobu navarili, nech si aj vyžerú!!!) Zvoliť si v nasledovných voľbách pronárodnú vládu!!! Síce to môže niekomu vyhovovať a hrať do karát, pretože by sa to mohlo zvrhnúť na nejakú nacionalistickú/nacistickú totalitu (s čím v eu môže chladnokrvne kalkulovať), ale my inú šancu na našu záchranu beztak nemáme, ale musíme sa za každú cenu vyhnúť nacizmu a občianskej vojne s negrami, prípadne vojne s islamskou civilizáciou!!! Ľudia musia proste tiež výjsť do ulíc a povedať súčasným politikom, čo si prajú!!! Revolúciu by som moc nerobil, pretože to môže ešte viac destabilizovať štát a situáciu, čo môže zase viac vyhovovať utečencom!!! To by tá revolúcia musela byť rýchla a hneď by musel prísť niekto, kto bude vedieť, čo a ako má urobiť!!! Ale nemyslím si, že sú tu na to nejaké dostatočne rozumné kádre!!! Môžme už dnes vystúpiť z eu, ale potom musíme aj z nato, kedže odtiaľ nás asi automaticky vykopnú!!! Problém je, že naša obranyschopnosť a armáda bola totálne zlikvidovaná práve vstupom do nato, čo bol jednoducho zámer!!! nato je odzbrojovací mechanizmus ussa pre ich "spojencov"/konkurentov!!! Najlepšie by bolo, znova spojiť obe republiky - českú a slovenskú dokopy, potom zatiaľ zostať v eu aj nato, ďalej proste ignorovať nariadenia o kvótach a ďalších pičovinách z eu, začať si presadzovať vlastnú pronárodnú politiku, ekonomiku a hospodárstvo (vyrábať si sami pre seba jak za "socializmu", to znamená rozumne plánovať podľa reálnych demografických potrieb obyvateľstva a nie fiktívnych údajných potrieb zvráteného trhu!!), súbežne postupne budovať obranyschopnú armádu a potom nakoniec dovi dopo eu aj nato!!! Inak to nevidím!!! Takže poďme do ulíc ľudia a štrajkujme, nech všetky tie zasrané poplatné kolaborantské ngo a majne-strímen masmédiá vidia, čo si ľud praje a nech už konečne zavrú tie svoje zradcovské huby!!!

My ale musíme tak či onak v budúcnosti vystúpť z eu a nato!!! Hlavne teraz musíme obnoviť samostatnú Česko-Slovenskú republiku, ak chceme zachovať nezávislý český a slovenský národný štát, pretože keď nebude ussa, tak zase bude napríklad nemecko alebo francúzko a z druhej strany aj Rusko a vlastne všetky ostatné krajiny, ktoré si budú presadzovať svoje vlastné národné záujmy!!! Tu sa nebude nikto maznať s nejakým malým zasraným "hrdým" šlovenškom a preto musíme obnoviť Česko-Slovensko, pretože ostatné krajiny nás budú brať na vedomie a rešpektovať len ako silnú a nezávislú krajinu s vlastnou národnou politikou!!! eu sa teraz asi len tak rýchlo nerozpadne, pretože globálny prediktor (aj nemecko a francúzsko ju potrebujú ako protiváhu k ussa) ju potrebuje ako protiváhu k ussa, na odstavenie ussa a na ďalšie veci, ktoré má naplánované (neskôr aj možný scenár "svetového kalifátu" na zničenie koránického islamu - http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/koranicky-islam.html)!!! Takže my by sme mali už teraz znova obnoviť ČS a vydobiť si podporu od eu, keď ju (nemecko, francúzsko) budeme vydierať tým, že nech nás nechajú znova obnoviť ČS s naším prísľubom, že zostaneme zatiaľ v eu (inak dovidenia a aj tak obnovíme ČS, ale budeme musieť asi počítať s tvrdým odporom) a potom sa uvidí, keď budú ussa potopené!!! Na to ale treba aj nejaké riadiace kádre/politikov, ale hlavne väčšinovú podporu medzi ľuďmi!!! Z nato môžeme vystúpiť tiež až potom, keď budeme mať zaň adekvátnu alterantívu v podobne česko-slovenskej armády!!! Si uvedomte, že teraz by sme boli bez nato jak taký cvičný terč!!! Ono keď budú ussa potopené, tak už nebudú kontrolovať nato, i keď zase na druhej strane ho môže kontrolovať niekto iný!!!

Historická nevyhnutnosť Česko-Slovenskej krvavej revolúcie - A čo po nej - Toto je tá prednáška!!!
----------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=fyUlDz_PD2c


Bezúročná ekonomika - Alternatíva k súčasnému finančníctvu + vysvetlený dnešný finančný systém!!!
-----------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/bezurocna-ekonomika-alternativa-k.html


Manévrovací priestor politikov, imigranti a boj ussa o pax americana!!!
------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/manevrovaci-priestor-politikov.htmlTakže mením názor!!!

Jediná cesta je ubiť celý parlament aj s vládou (samozrejme, že im dáme šancu zdrhnúť do švajcu alebo kde, ale ak neuposlúchnu, tak budeme nemilosrdní, ako boli vždy Slovania k svojim nepriateľom), obnoviť ČSSR a vrátiť všetko narabované späť, vystúpiť z eu, nato a obnoviť vlastnú armádu (aspoň 100 000 profíkov v zbrani + kvalitná pvo!!!), zaviesť bezúročnú ekonomiku, robiť pro-národnú politiku, prehlásiť všetky ngo, tv, noviny so zahraničným financovaním za cudziu moc na území suverénneho štátu a obmedziť hranice, teda 100% pre utečencov a aj pre zahraničných investorov (to budeme riešiť potom)!!! Ja by som ešte k tomu pridal aj povinnú sterilizáciu cigáňov, vyhnanie všetkých židov (lebo tí obaja budú iba večne škodiť, pretože nie sú takí ako my!!!) a presadiť primeraný konzum!!! Že je to drsné riešenie???!!! Je!!! Ale inak to nejde!!! Inak budete postupne sami zgenocídovaní!!! Niekedy si musí človek v živote vybrať, že kto z koho!!! A môžu ma všetci anti-(ke)fa bozať v riť!!! Aj tu V.V. Pjakin niečo hovorí o dnešnej imigrácii do eu, že minimálne eu národy, etniká a ich špecifické kultúry sú pre globálnych kurátorov až "príliš" rozdielne a heterogénne a preto ich potrebujú zriediť prisťahovalcami, aby sa vlastne postupne zničili tieto špecifické a rozdielne kultúry a národy v eu a potom na tom vybudovať akúsi unifikovanú a homogénnu kultúru, respektíve nejakú beztvarú civilizáciu (rasu), ktorá sa im takto bude dať ďalej ľahšie kultivovať (ja by som to skôr nazval degenerovať)!!! Vlastne ide o zničenie pôvodných kultúr a národov minimálne v eu!!! * https://www.youtube.com/watch?v=9N-WO2mE7Qk

Naša jediná záchrana je toto!!! Poznáte lepšiu???!!! Sem s ňou, ale rýchlo!!! Keď sa rútite do priepasti, tak v prvom rade sa musíte niekde zachytiť a zastabilizovať sa, aby ste nespadnuli až na samotné dno a nezabili sa a až potom sa môžete v kľude vydýchať a ukľudniť a následne porozmýšľať, čo a ako ďalej!!!

Historická nevyhnutnosť Česko-Slovenskej krvavej revolúcie - A čo po nej - Toto je tá prednáška!!!
--------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=fyUlDz_PD2c