utorok 30. júna 2015

Riešenie pre Slovensko 3

Jediné riešenie momentálne je tlačiť čo najviac cez kadejaké petície, štrajky a demonštrácie na volených zástupcov štátu, aby sa ich kroky čo najviac zhodovali s požiadavkami väčšiny národa. To je už ale na väčšine. Revolúcia na Slovensku nemá zmysel, pretože chýbajú vhodné riadiace kádre, ktoré by týchto hajzlov, čo sú dnes pri moci, nahradili. Ale nemyslím si, že všetci sú zase hajzli a mnohí, keď pocítia skutočnú podporu od ľudu akú má dnes napríklad Putin v Rusku, tak sa viacej osmelia.
Predsa aj dnešný fico a jeho vláda vystupuje voči imigrantom, ale treba aj naďalej na politikov tlačiť. Veci sa vždy dajú riešiť iba postupnými zmenami a žiadna revolúcia nikdy nič dobrého nepriniesla, ani skutočnú zmenu. Tiež by som najradšej urobil revolúciu a vyčistil tento chliev ako Rudo Vasky, ale treba sa na to pozrieť reálne a nie robiť niečo len tak bezrozmyslu a ako on tvrdí, že: "Najprv urobíme revolúciu a potom sa uvidí.". Hovno sa uvidí a skončili by sme ešte horšie ako možno dnes. Keby sme aj sundali dnešné zločinné a poplatné kolaborantské riadiace kádre (politikov) alebo bankárov, tak beztak by sa znova do verejných a korporátnych štruktúr rekrutovali ďalší zkazení hajzli z radov nás - väčšinovej soločnosti, pretože práve tento systém robí z väčšiny ľudí hajzlov! Tiež vyvstáva otázka, že koľko ľudí by bolo treba odstrániť alebo vybiť? 99%, vrátane seba? Uznávam, že ľudia až tak úplne sami nemôžu za svoju nechápavosť reality sveta, pretože žijú v davo-elitárnom systéme, čím sa samosebou vylučuje vyššia úroveň poznania oviec. Ale predsa ma štve absencia aspoň elementárneho záujmu väčšiny o veci týkajúce sa spoločnosti, života, prírody... a hlavne absencia svedomia. Ľudia na Slovensku (asi všade) sa väčšinou začnú o niečo zaujímať, až keď im doslova horí u prdele. A preto stále platí, že ľudia majú takú vládu, akú si vzhľadom na svoju aktuálnu priemernú morálku a chápanie reality, zaslúžia. Rudo to tiež možno celkom dobre nechápe a len vedome/nevedome robí na scenár určitých mocichtivých psychopatov. Ale myslím si, že je nakoniec dobré, že vložil do spoločenského podvedomia ľudí myšlienku Československa, vrátenia všetkého narabovaného od 89 späť a zavedenia bezúročnej ekonomiky, kedže v nejakej bližšie nešpecifikovanej budúcnosti by sa to mohlo ľuďom hodiť, keď budú na to dostatočným chápaním a morálkou pripravení! Všetko je to o svetanázore a zmena musí prísť zdola od samotných ľudí. Vzdelanie je základ spoločnosti a musí sa začať práve tam! Ale to nakoniec zase len vyznieva ako také prázdne keci. Spolieham sa na "levákov" a spol, že vstúpia do príslušných štátnych, verejných a korporátnych štruktúr, kde budú môcť po trošíčke začať veci meniť k lepšiemu.

1 komentár:

  1. Ceskoslovensko je reseni pro oba staty tak jako SSSR nebo Jugosl. jenom to lide musi videt a pochopit. protoze takove staty se lepe brani proti vsem nebezpecim. meli bychom se spojit na Federaci Sengenu a potom se ubranime lepe a levneji

    OdpovedaťOdstrániť