streda 23. marca 2016

Teroristické útoky v Bruseli

Nejaké postrehy:

Včera bolo 22. To je identifikačné číslo GP (22 vele-kňazov zo starovekého Egypta). Pekný pozdrav EÚ "jelite" do buzerantského Bruselu, aby sa odpútala od samovražednej politiky USS regionálnej "jelity". Teraz dostali šancu a manévrovací priestor! Dúfam, že ho EK využije a ak nie, tak snáď to nabudúce utrhne prdel Mogheríni a spol.! Teraz už fňuká, ale doteraz si myslela akože čo? Že ona a spol. najprv v pohode zničia celú západnú EÚ a potom sa za 25 rokov tieto kolaborantské podpindosie "jelity" EÚ ako keby nič zdekujú aj s celými ich rodinami niekde do USSA alebo na Filipíny?! Taký bačov! Zhebnú tu pekne s nami! A v USSA je už tiež všetko nachystané na občiansku vojnu! Multi-kulti kotlík sa už varí!


"Islamisti" sú len nástroje! Včerajší terorizmus majú na svedomí tajné služby západu (MI6, CIA, Mosad...), ich "spojenci" ako SA, Turecko a ich nástroje (platení žoldáci, fanatici...), ktoré sa cez korporátne meédiá onálepkujú akože za islamistov a moslimov! (Tým nechcem povedať, že tam nie sú aj nejakí sektárski saláfisti /projekt MI6/, ktorí to robia z presvedčenia a kadejaká iná radikálna moslimská cházka! Jasné, že islam sem nepatrí, ale problematiku treba študovať viac do hĺbky a nie ako ovca: zabijeme všetkých muslimákov a tečka, vec vybavená! No ale nebude vybavená! Pretože niekto nechce, aby bola vybavená!) V každej tajnej službe je určitá bunka/úroveň, ktorá pracuje pre záujmy globalistov a GP! Sa zobuďte, žiadny svetový terorizmus nejestvuje! To je len reklamný bubák vytvorený západnými tajnými službami a korporátnymi meédiami ako páka na "neposlušné" štáty! Tuto technológiu išlo a ide pekne vidieť na príklade Sýrie! Ak už toto nepochopíte, tak už potom neviem...!

V.V. Pjakin - "Medzinárodný terorizmus", "svetový terorizmus"
-------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=hMFTDI0i4Yw&feature=youtu.be


Aký islamský?! Aký štát?! Omyl! Ani jedno, ani druhé! Daesh je nepravidelná armáda tajných služieb a "jelity" USSA, pozostávajúca zo žoldnierov a fanatikov z celého sveta, ktorí sú financovaní, cvičení a vyzbrojovaní emerickými "spojencami" SA a Tureckom a ich tajnými službami! Obe tieto krajiny treba chápať len ako nástroje určitých mocenských úrovní celkovej globálnej pyramídy, bez svojej nezávislej politiky! Raz sú využívané západom a USSA a inokedy zase globalistami a GP! SA je v podstate stále len kolóniou Britskej koruny (za sektárskymi akože islamskými salafistami stojí britská MI6) a Turecko tiež len plní svoju pridelenú rolu v globálnom poriadku! Na ich domácu a zahraničnú politiku má značný vplyv aj USSA! Samozrejme, že ako pragmatik vôbec nepodceňujem fakt, že islamská "kultúra" je nekompatibilná s tou našou!


Je úplne jedno, jakého vymytého šaška alebo agenta tam používajú, keď beztak tomu velí USSA ("jelita", CIA) z poza oceánu a na mieste im na to dohliadajú a realizujú plány Saudi, Turci...!


Jedno to môže byť iba ovci, ktorá nevidí do problému a stačia jej povrchné (dez)informácie z jevrejskej Mrdkýzy...! S dnešnou migračnou vlnou to nemusí mať nič spoločné, pretože títo agenti, žoldáci a fanatici spracovaní západnými tajnými službami sa do EÚ dostávali a zakladali teroristické spiace bunky už predtým! Toto je len zatiaľ taká facka na prebratie od GP smerom k Bruselu, aby práve zastavili migračnú vlnu (GP momentálny stav migrantov v EÚ už stačí a nepotrebuje to hrotiť k občianskej vojne, chce totiž vybudovať islamský kalifát v EÚ evolučnou cestou - hrotí to len USS jelita, ktorá potrebuje vojny, aby zachovala svoj parazitický pax-americana formát vo svete)! Keď dostanú povel spiace bunky, ktoré sa sem dostali aj s dnešnou migračnou vlnou, tak to bude iné permanentné čoro-moro!


Ešte by nám pán Sulík mohol povedať, že proti komu je vlastne EÚ vo vojne, nech je to kompletné. Proti moslimom, daesh, alebo islamu? Ale kdepak! Problém je kapánek zložitejší! Európa stojí proti omnoho mocnejšiemu a dobre ukrytému nepriateľovi! Napoviem: vlastná blbosť, kolaborácia niektorých riadiacich kádrov až po skryté záujmy rôzych skupín. Treba odstrániť príčiny a nie bojovať s následkami ako s veternými mlynmi.


Ja by som pre istotu postrieľal aj všetkých hlupákov a ľahostajných lenivcov, ktorí neštudujú veci do hĺbky; kapitalistov a šmelinárskych podnikateľov, a že by ich bolo; a pre istotu aj vymyté ovečky, čo si čítajú Bibliu. Uvidíme, koľko nás tu potom zostane. Budeme losovať koho, či ako? :DD Mne sa moc tá "tradičná" biblická západná "kultúra" nepáči. Ja by som radšej niečo lepšie, ľudskejšie. Alebo, čo tak skôr pracovať na problémoch a osobnostne aj ako celok rásť, nie fašisticky a revolučne (ako trockisti), ale evolučne bez šokovej terapie, zabíjania a hlavne ľudsky? Zdá sa, že už nejaký ten pátek v tomto smere meškáme a bude to aj kapánek bolieť, cesta nebude určite ľahká. Máte na to gule, alebo sa vám zdá, že všetko je eňo-ňuňo, už sme dosiahli ten ideálny stav a už nič netreba k lepšiemu meniť? No ja si myslím, že tí moslimáci majú pravdu minimálne v jednom, a síce, že v západnej "kultúre", kde sa formálne uctieva ("satanský") kult Ježiša Krista ako "boho"-človeka a vykonávajú s ním spojené zjavne defektné zombícko-sektárske rituály, žiadneho skutočného Boha niet! Síce ani v ich "kultúre", ale aj tak majú pravdu.