nedeľa 12. júna 2016

Naivné predstavy niektorých ľudí na Slovensku

Niektorí ľudia na Slovensku si myslia, že povalia Ficka, zvolia ŠaŠka (alebo "trockistu" Matlákoviča) a po zavedení jeho deforiem a toho ranného otrockého kapitalizmu 19. storočia, o ktorom tak neustále sníva, tu ihneď bude raj na Zemi, prestane dojenie tohto štátu a jeho národa, alebo že príde Kotleba a vec bude vybavená! Ale taký bačov!
Aj keby vyhral voľby a získal zo 30% tak v podstate neurobí nič, pretože systém je tak zabetónovaný, že až (aj Putin má obrovskú podporu a stále má viac-menej len zviazané ruky a musí všetko robiť ťažkopádne a pomaly); pretože nemá dostatočnú kádrovú bázu morálnych a kompetentných riadiacich kádrov a odborníkov, aby vymenil tých súčasných (rovnako ako Putin v Rusku)! A ono to ani nejde len tak ich všetkých naraz povyhadzovať, a ešte zo štátneho, ako ani vás nemôžu len tak z práce vyhodiť! Však by sa vzbúrili preboha, jak učitelia, sestričky a zabokovali celý chod štátu! A komu by to najviac prospelo?! Vám?! Tak ako sprostým Usrajincom?! A garantujem vám, že hneď po výhre Kotlebu by tu západ zaviedol "proti-fašistické" sankcie (spomeňte si na Haidera v Rakúsku) jak dnes proti Rusku, čo by Kotleba ani SR neustáli, pretože by to tu vyvolalo ešte väčššiu biedu, "mejdány", občianské vojny alebo nepokoje! Celý 3. sektor a médiá by boli povolané do boja a v plnej pohotovosti! Nalejme si čistého vína! Slovensko totiž nie je Rusko, aby ustálo nejaké medzinárodné sankcie globálnych bankstrov, ani nemá reálny plán na vystúpenie z EÚ a znovu vybudovanie národného hospodárstva, ani nie je tak národne jednotné a tiež väčšina ľudí je tu stále naivných, odpojených od reality a náchylných k manipulácii! Nie je tu taká situácia jak pred 48., pred februárovým prevratom, keď už bolo všetko nachystané! Na zmeny je treba ísť postupne, jak to robí Rusko na čele s Putinom!

Inak treba sa pýtať aj to, že komu bude slúžiť tento ďalší chystajúci sa protest proti islamu! Načo tí kadejakí slaboduchí magáti a ostatní očividní tupí fašisti/nacisti, hej-slováci a pseudo-patrioti organizujú tieto kadejaké proti-islamské protesty v dobe, keď súčasná slovenská vláda je jasne proti-"kobylkárska", čo niekomu zjavne brutálne vadí, keď sa snaží za každú cenu povaliť súčasnú vládu a naštrbiť tak jednotnú proti-imigrantskú politiku V4?! Uvedomujú si vôbec následky svojho konania, alebo len majú pred očami tú ich "permanentnú revolúciu" s temným koncom jak Trocki platený západným globálnym jevrej kapitálom?! Čo tým vlastne sledujú a na koho tým vedome/nevedome pracujú?! Je vôbec takáto radikalizácia Slovenska a Slovákov nutná?! Mám dojem, že niekto sa nám tu snaží nasilu dole krkom natlačiť fašistické/nacistické tendencie! Cui bono?! Prečo radšej nevyjdu do ulíc podporiť súčasnú vládu s Ficom (to znamená bojovať za niečo konkrétne a nielen stále proti niečomu, čo je veľmi neefektívna taktika, doslova ako nekonečný boj s veternými mlynmi), aby tak napľuvali všetkým tým pro-západným meédiám, 3. sektorovým smradom a ich politickým lokajom ako her Šulíkus, Sralko, Matlákovič, do toho ich odporného xichtu?! Na to ale treba občiansku vyspelosť a nie typicky slovenský ovčizmus!


Proč je Koncepce společné bezpečnosti (KSB) životně důležitá
-----------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/proc-je-koncepce-spolecne-bezpecnosti-ksb-zivotne-dulezita/