nedeľa 5. júna 2016

Vystúpenie SR z EÚ je v súčasných podmienkach nereálne

Kotleba nehovorí o žiadnej reálnej alternatíve ako typický populista, pretože nepovie (že súčasné podmienky na SR, stav rozmýšľania ľudí a aktuálna globálna situácia sveta neumožňujú vystúpenie z únie), akým spôsobom sa dá vystúpiť (ako sa to dá zrealizovať), čo by bolo treba najprv pre to urobiť a čo by to pre nás celé znamenalo!
On už nepovie, že už aj pred vstupom do EÚ sme boli v podstate len nesebestačná a nesvojbytná neo-kolónia, hoci nie až taká, ale boli! A budeme, aj keď náhle zajtra vystúpime z únie, pretože zotročovanie národov a civilizácií sveta prebieha (na tej najvyššej úrovni) už minimálne po celé tisícročia úplne inak, než si myslia títo jednoduchí "vystupovači" z EÚ! (A to im chcem vysvetliť, ale oni si to ako prostí dogmatici nedajú!) V 1. rade cez programovanie podvedomia a mysle ľudí, cez úrok, rôzne ideológie (napr. "náboženstvá"/relígie), účelovo naočkované kulturologické stereotypy uvažovania, konania a podobne! (Zbytočne to ďalej rozpisovať, kto chce vedieť viac, tak * leva-net.webnode.cz * k tomu ponúka príslušné zdroje!) A mám dojem, že Kotleba o týchto niektorých skutočnostiach nehovorí (zo svojej pozície to má aj značne sťažené) tak priamo ako Vaský, ktorý napríklad veľmi jednoducho a účinne vysvetlil fungovanie súčasného defektného finančného systému a zhubného úroku aj obyčajným ľuďom! Ale súhlasím s tým, nech kotlebovci o vystúpení z EÚ hovoria, ale musia aj predložiť konkrétny plán, lebo väčšinu ľudí len rečami nepresvedčia! (Ak sú to skutočne triezvo a slobodne premýšľajúci ľudia, tak sa nad mojimi slovami aspoň zamyslia, ak nie...!) Ale nemám chuť sa tu teraz baviť o Kotlebovi a jeho jugendoch! (Na niektoré milión-krát papagájované sprostosti už ale reagovať musím!) Spomenul som jeho prívržencov len ako taký najvýraznejší príklad EÚ vystupovania a že rozmýšľajú až nad 2. bodom plánu: že vystúpia, a nie nad tým 1.: ako to celé pripraviť a zrealizovať, ktorý je objektívne najdôležitejší!

A rovnako aj ja môžem povedať, že nevieme, kto v skutočnosti stojí za Kotlebom (kto to naozaj je - nepoznám ho a jeho ľudí osobne, len jeho meédiami vytvorený obraz), jeho stranou a jeho doslova "7 statočnými"! Aj na tých kadejakých "poradcov", ktorých má okolo seba, by sa dalo pozrieť bližšie! Ale o to vôbec nejde! Dôležité je to, čo napr. taký Vaský robí (hoci má možno pošahaný plán) a tým, že hovorí o našej výrobe a produkcii, našom poľnohospodárstve, priemysle, potravinárstve... a nielen nejakých cigánskych parazitoch, pracuje aj na nás! A toto dobré si treba všímať u každého človeka (aj u Fica) a nie či je iluminát alebo kto, alebo či podvedome (ako užitočný idiot - to je aj celý slovenský národ!) na nich pracuje! Lebo to len tak nezistíš a skoro každý svojou úrovňou chápania a morálky na niekoho vedome alebo podvedome maká! A Vaský si presne všíma takýchto ľudí, ktorí aspoň niečo dobré, rozumné a k veci hovoria a takých názory sa snaží spropagovať (napr.: Harabína, Mezenskú, aj Kotlebu...)! A ja chodím na jeho stránky a youtube kanál (kde myslím chodí aj hodne kotlebovcov) medzi jeho jugendov už hodne dlho (chodím/chodil som aj medzi kotlebovcov, hlavne na HS, hlásať určité informácie, ale to je zväčša kontraproduktívne kvôli ich silnému dogmatizmu) a šírim tam aj informácie o KSB/DVTR a tiež ponúkam moju úroveň chápania sveta a procesov prebiehajúcich v ňom!

A poviem vám na rovinu, že spontánny rozpad EÚ, alebo vystúpenie SR z únie je dnes podľa mňa skôr utópia než reálna okolnosť a bude závisieť hlavne od vôle globálnej "elity" a od toho, ako sa bude v nasledujúcich rokoch svet vyvíjať! EÚ ("4. ríša") je parciálny globalizačný projekt globálnej "elity", slúžiaci k transformácii (západnej) Európy (jej buržoázne-liberálnej, kapitalistickej "kultúry"/ideológie na ne-konzumnú a ešte viac/otvorenejšie fašistickú, aby sa v 1. rade oddialila globálna ekologická kríza, ktorá vďaka západu hrozí celému svetu; a aby si globálna "elita" zachovala aj naďalej vo svete svoj monopol moci, kedže vďaka informačnému náskoku západu, ktorý západ získal počas realizovania biblickej koncepcie globalizácie globálnej "elity", už začína ľudovo povedané liezť svojim pánom do kapusty! - aj preto je logicky západ postupne likvidovaný, jeho obyvatelia osprosťovaní a degenerovaní! - ten trend už musí vidieť každý!), ktorá ešte úplne neprebehla, a tí sa jej len tak ľahko nevzdajú (už sa chystá EÚ ver. 2.0 v podobe európskeho chalifátu)! Podľa mňa bude vždy v Európe existovať nejaký konglomerát alebo blok (v tom lepšom prípade), či už v ucelenej podobe, alebo viac jednotlivých blokov (napr. ČS, V4)! Prečo?! Lebo globalizácia je proces objektívny ("Boží") a žiadna sila vo Vesmíre ju nedokáže zastaviť, maximálne pribrzdiť)! * https://www.youtube.com/watch?v=IcSpdlSo5AI * Ďalej! Existuje možno aj ďalšia alternatíva! Skúsiť pomôcť pri transformácii EÚ k lepšiemu pre nás a ostatné skolonizované štáty v nej (čo vlastne Slováci spolu s ostatnými krajinami V4 dnes už aj robia napríklad tým, keď triezvo a správne odmietajú "kobylky"), aby sme mohli viac slobodnejšie dýchať (za bývalého režimu nám ZSSR tiež viac-menej nekecal do ekonomiky a hospodárstva)! O tom už niečo hovoria aj niektorí majnstrímoví politici na Slovensku! Napr. Fico alebo Sulík, s ktorým môžem v tomto celkom súhlasiť, keď hovorí, že EÚ sa musí vrátiť v praxi k tomu, čo oficiálne deklaruje aj na papieri, hoci ho moc nemám rád ako neo-liberála a hurá kapitalistu! Slovensko je veľmi malý štát a národ, aby mohlo v súčasnosti existovať mimo nejaký konglomerát alebo blok! Švajc je len jeden a každý, kto sa aspoň trochu zaujíma o globálnu politiku, aj vie prečo!

A tým, že som tu z určitých stránok rozobral niektorých ľudí a ich názory, postoje alebo činnosť, som aj poukázal na to, že svet nie je až tak jednoduchý, jak sa môže niekomu na 1. pohľad zdať, a že je omnoho viac komplexnejší, mnoho-úrovňový a na jednotlivé veci v ňom sa dá pozerať z rôznych uhľov pohľadu, úrovní a rôzne ich chápať! Čo je nevyhnutné, ak sa chceme aspoň ako tak priblížiť k objektívnej realite, ktorú celú pozná len Boh! Dôležité je hľadať názorové prieniky medzi ľuďmi a nie rozdiely, pretože tak sa ďalej v riešení problémov nepohneme!

Môj názor je ten, že tým, že sa London len naoko povyhrážal EÚ, že vystúpi, tak vznikla zámienka, aby sa mohol zbaviť zopár povinností vyplývajúcich z členstva v únii, samozrejme ponechaním si všetkých benefitov. Takto sa snaží GP trochu posilniť zdrojovú stabilitu (inými slovami ide o konsolidáciu) Londonu/Británie ako hlavného (finančného/riadiaceho) centra/mozgu EÚ (čo si štátne "elity" Európy veľmi dobre uvedomujú) a vlastne aj celého západu (euro-atlantickej civilizácie) v čase ekonomických problémov a "kobylkárskej" krízy. Samozrejme Brexit/referendum neprejde, v jeho prípade ide aj akoby o taký time-out, mandát/posvätenie od voličov v prospech pro-únijných politikov a zníženie sociálneho napätia v spoločnosti, tým, že sa dá plebsu o niečom akože rozhodnúť. Keby Briti z EÚ vystúpili, tak by to v podstate pre nich samotných nič neznamenalo, ak by sa im podarilo zachovať si EÚ benefity, čo by pre nich asi nebol žiaden problém. Úspešný Brexit by ale pravdepodobne vyvolal neriadenú reťazovú reakciu, vedúcu k rozpadu EÚ, pretože aj ostatné krajiny ako napríklad Portugalci, Španieli, Gréci, Taliani... a ľudia v nich by chceli z EÚ vypadnúť, neuvedomujúc si, že v súčasnej zlej ekonomickej situácii na západe a silnej previazanosti jednotlivých ekonomík v EÚ (spoločná legislatíva, mena), by bez prachov z únie (preto euroval) boli na tom ešte horšie, kedže pochybujem o tom, že vlády týchto krajín majú nachystaný nejaký plán (nemali ho ani Gréci), alternatívny systém bez EÚ (nemajú vlastnú menu). Následný chaos a kríza v Európe by poslúžili jedine štátnej "elite" USA. Preto GP v tejto neistej situácii nechce riskovať a spoliehať sa na kadejakých "ekonomických odborníkov", kedže podľa mňa ani nikdy nemal vypracovaný hladký plán/procedúru na rozloženie EÚ (mal iba na odpálenie EÚ, lenže došlo k časovému oneskoreniu určitých udalostí a ku zmene celkového stavu sveta a preto musel svoje plány zmeniť, pribrzdiť vytváranie európskeho chalifátu). A stratiť riadenie samozrejme nechce, čo treba brať na vedomie ako fakt.

Podľa posledných prieskumov, (účelovo) zverejnených v korporátnych mienko-tvorných meédiách zrejme globalistov a informácií z netu, ktoré som mal možnosť si prečítať, to vypadá, že sa ju GP chystá riadenie rozložiť a vytvoriť nanovo, respektíve viac menších "EÚ", aby tak neumožnil pro-americkým podpindosníkom (euro-hujerom) kvôli ich neuváženému konaniu, spôsobiť nekontrolovanú katastrofu v celej Európe!

Briti si v zákulisí vydupú také dohody, že až (podľa mňa si ich už aj vydupali a referendum bude len takým divadielkom plniacim rôzne úlohy ako napr. dať ľuďom uľaviť... - a v podstate je fuk ako dopadne, či budú nejaké ďalšie ...exity aj inde, lebo EÚ sa beztak len tak rýchlo nerozpadne /min. nasledovné 2 roky/ - GP potrebuje získať iba nejaký čas naviac, uľaviť /hlavne asi s "kobylkami"/ svojmu doterajšiemu globálnemu centru koncentrácie riadenia Londonu /kým ho kompletne nepresunie do Číny a JV Ázie!/ a potom Európu buď evolučne/pomaly alebo revolučne/rýchlo pretransformovať - možno rozbiť na menšie celky)! A hlavne sa zbavia záťaže a povinností vyplývajúcich z členstva v EÚ! Briti boli odjakživa len šikovní vyčúranci a paraziti Európy (však pri určitom chápaní globálnej politiky, London ako hlavné globálne finančné centrum sveta vytvoril aj samotnú EÚ skrze ich nástroj/globálne svaly USA)!

Z netu od ivana
-------------
Dezintegracia EU pri sucasnej zadlzenosti mnohych statov okolo 100 percent posunie EU k prevratom,vzburam,k dalsiemu zbedacovaniu - a k odpredaju bankrotujucich podnikov do Azie.....
Dalej:len politicko-ekonomicky analfabet to moze nevidiet,preto kazdy politik slovne musi!!! sa branit zivelnemu rozpadu EU.
Na druhej strane: ak bude sa EU nadalej spravat sebevrazedne a komisari idiotsky podla not Washingtonu,potom rozpad EU je tak,ci tak nevyhnutny.

Z netu od Oracle 911
------------------
Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-savcenko-otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-30-5-2016/

EU vždy bol myslený ako konglomerát, GP ale urobil chybu, nechal CIA teda elity SŠA a čiastočne aj Britov zorganizovať to EU čo malo nepredvídateľne následky pre neho.
V skratke ide o to, že GP nečakalo, že Rusi nielen prídu svojou verziou globalizácie ale aj naočkujú svoje kádre do vedenia RF. Týmto aj HNR aj VP ZSSR prekazili plány GP, teda aj rozpad RF a druhú marxistickú revolúciu a aj kvôli tomu museli odložiť preformátovanie SŠA. A pomaly islamizujúca sa EU v tomto scenári mala hrať úlohu stabilizátora.

Teraz po zvážení dodávam, my ako býv. východný blok sme nikdy nemali patriť do EU, lebo náš svetonázor je skôr blokový, teda naše soc. super-systémy sú nastavené úplne inak ako na Západe čo náramne skomplikuje riadenie štátov/krajín/národov.
GP to vedel a chápal, ale elity Západu (hlavne neocons v SŠA) aby mohli rabovať nás čo naďalej a naviac začlenili do EU. A GP podľa všetkého už nemal možnosti a ani zdroje zhatiť ich zámer.

Podľa mňa bude teraz nasledovať to, že EU sa rozpadne na menšie bloky, presne na svetonázorových hraniciach sociálnych super-systémoch.
Iniciátorom tohto rozpadu EU na menšie bloky je/bude presne tá vnútorná kríza (hlavne riadenia), ktorá prebieha v tých členských štátov, ktoré sú prítomné v matrici Costa Concordia napr. Rakúsko. Preto hovorím, že Poliaci si to (aj) s EU ešte "užijú".

Veci idú tým smerom, že krajiny sa budú musieť vyžiť z toho čo majú a dokážu získať výmenou, pričom sú ochotný spravodlivo sa deliť o ten koláč s tými, ktorí na tom pracovali. K tomu okrem know-how je potrebný aj blokový svetonázor (máme obe).
Ďalšie veci sú, že Anglosasom GP pomaly a poriadne zavaril a globalizácia na základe biblie končí rozpadá sa.
A do tretice, náš futbalový tým nie je bohviečo, takže výhra by bola prekvapením. Nehovoriac o tom, že sudca bude niekomu pridržiavať (nechajme sa prekvapiť komu).

Musím ešte dodať, Ruská koncepcia globalizácie vyžaduje prijať blokový svetonázor. A že sú schopný a aj ochotný zapracovať na tom aby Európa bola ochotná prijať blokový princíp, toho súčasťou je aj rozhovor Putin-Fico.
A ak EU sa neudrží po kope (Ficovi pindosi a celý európsky pindostan bude v tom prekážať) , tak Putin nám ponúkne spoluprácu z ktorého vyjde členstvo v Eurázijskej únie, pričom prvé kroky sa dohodli v tom telefonáte.