nedeľa 21. augusta 2016

Ad pán Marman zo SV, o "kobylkách", globálnom zákulisí a jeho plánoch

Slobodný vysielač - O slobode v slobodnom rádiu 50 19.08.2016 - Kto a s akými cieľmi ovláda západný svet? - Peter Marman
-------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=ZJHC0AohkH8


Tie teroristické útoky v západnej európe aj súvisia, aj nesúvisia s "kobylkárskou" krízou, imigrantami, islamom a moslimami, pretože v podstate všetky boli zorganizované buď štátnou/národnou "elitou" USA, alebo globálnou "elitou" a GP, využitím tajných služieb západu! * https://www.youtube.com/watch?v=hMFTDI0i4Yw&feature=youtu.be * Aj toho katolíckeho kňaza podrezali možno islamisti (možno to boli agenti tajných služieb), ale bolo to zorganizované GP, práve za účelom vytvorenia proti-kobylkárskych tendencií v Európe, pretože oni potrebujú spomaliť/pribrzdiť ich scenár na vybudovanie Európskeho kalifátu (ktorý sa ale môže zvrtnúť aj na nacionalistický fašizmus pôvodných európskych štátov - 2 možné vyústenia tohto scenára! - im je jedno, ktorý scenár výjde, pretože to bude znamenať fašizmus tak či onak!) kvôli nevhodnej aktuálnej globálnej konštelácii, čo ale pochopiteľne americká štátna/národná "elita" nechce, lebo jej ide o krk/moc (GP plánuje previesť perestrojku/prestavbu USA)! * http://leva-net.webnode.cz/news/k-vyrociu-projektu-breivik-22-7-2011/ * Ale na takejto vyššej úrovni chápania už bežné (hlavne bigotne katolícke) ovce nedokážu uvažovať, ktoré navyše ani nechápu, čo sa dnes deje, že v súčasnosti prebieha boj medzi štátnou/národnou "elitou" USA (ktorú reprezentujú hlavne neokoni ako politické a ideologické kádre), respektíve anglosaskými "elitami" a globálnou "elitou", pričom plány GP sú v 1. rade: preformátovať USA a Európu z buržoázne-liberálnej, biosférne zhubnej a z hľadiska riadenia dnes už nestabilnej, neefektívnej a na zdroje nákladnej kapitalisticko-konzumnej kultúry na viac (otvorenejšie) fašistickú, aby si zachovali mocenský monopol a na menej konzumnú, aby oddialili globálnu ekologickú katastrofu, ktorá dnes hrozí celému svetu a za ktorú aj oni svojim zlým riadením sveta môžu! Teda bavíme sa tu o pláne na postupné zavádzanie akéhosi modernejšieho, technogénneho (trans-humanistického?) pseudo-socializmu 21. str. (hoci GP by pravdepodobne veľmi rád vrátil ľudstvo nazad do stredoveku, možno nie na technologickej úrovni, ale hlavne v smere ne/myslenia a zotročenia ľudí = zachoval súčasný tzv. biblický otrokársky projekt * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/12/sucasny-biblicky-projekt-globalizacie.html *) a postupnom odstrihávaní už dnes nevyhovujúcej žido-anglo-saskej globálnej mafie ako realizátorov (výkonnej moci) biblického projektu GP a jej nahradení niekým iným (Arménmi, alebo v súčasných podmienkach sveta adaptabilnejšími scientológmi, alebo čínskymi marxistickými, pseudo-komunistickými klanmi)!


"Kobylkárska" kríza nie je na tých najvyšších priečkach globálnej mocenskej pyramídy o ekonomike, ale iba o MOCI (ako najväčšej droge ľudstva!) a príslušnom (fašisticko-otrokárskom, resp. davo-"elitárnom", teda proti-ľudskom) systéme (kde môže byť človek udržovaný na úrovni človeku podobnej opice, hovoriaceho nástroja, na ktorého práci sa dá parazitovať do skonania vekov!), ktorý by ju dokázal týmto "démonickým" psychopatom zabezpečiť, k čomu slúžia aj "kobylky" (v podstate dnešní revoluční trockisti s islamským "softvérom" v gebuli) ako jeden z prostriedkov/nástrojov na dosiahnutie tohto cieľa! A o moc bojujú jak "kapitalisti", tak aj "komunisti", keď sa budeme baviť na takejto nízkej úrovni "čierno-bieleho" nesprávneho chápania objektívnej reality! Prachy sú tiež len jeden z prostriedkov/nástrojov zabezpečenia moci a sami o sebe v podstate nič neznamenajú, len v náležite fungujúcom spoločenskom systéme! * http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie/ * Tu je napr. celkom reálny argument, prečo by globálni "kapitalisti" (skôr fašisti, "ľudia" s "démonickou" štruktúrou psychiky!) mohli podporovať "kobylkársku" krízu v západnej Európe, na západe a celkovo azylovú (multi-kulti) politiku, ktorá tam prebieha minimálne už desiatky rokov!

MIGRANTI CHTĚJÍ EUARÁBII A GLOBALISTÉ MIGRANTY VYUŽÍVAJÍ KE ZNIČENÍ ZÁPADU, ŘÍKÁ ISLÁMSKÝ AKADEMIK
------------------------------------------------------------------
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8551-migranti-eurabie-zniceni-zapad-islamsky-akademik


Ďalšie čriepky do celkovej mozaiky (pán Marman tu /možno len účelovo/ prezentuje iba časť pravdy a akýsi čiastočný kaleidoskop: zhluk protichodných myšlienok, názorov a faktov, ktoré nevie zmysluplne usporiadať tak, aby čo najviac zodpovedali objektívnej realite)!

Globálna pyramída moci
----------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moci-vsehovoriaci-prispevok-z.html

Odhalení - Zvrácené plány světové elity a to jak jsou pravdivé
--------------------------------------------------------------
http://www.nwoo.org/2015/04/07/odhaleni-zvracene-plany-svetove-elity-a-to-jak-jsou-pravdive/

O válkách - Preštudujte si tabuľku v strede!
----------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

Hlas Európy
-----------
http://cicociciak.blogspot.sk/2016/03/hlas-europy.html

Opakovanie je matkou múdrosti
-----------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/12/opakovanie-je-matkou-mudrosti.html


A čo Fico a Kaliňák?! Za koho kopú?! Vie pán Marman?! (Fico vedome/podvedome ako socialista skôr za pseudo-socialistickú internacionálu, teda GP!) Tí v tom akosi jasno nemajú a preto to schytávajú z meédií, od 3.sektorových bastardov, sráčov a tzv. "pravicovej, matlákovičovsko-šulíkovskej opozície", napojenej na Anglosasov!

Európa v pozore, šéfovať bude rasistická krajina: Ficove najnovšie výroky vyvolali vlnu nevôle
--------------------------------------------------------
http://www.topky.sk/cl/10/1551617/Europa-v-pozore--sefovat-bude-rasisticka-krajina--Ficove-najnovsie-vyroky-vyvolali-vlnu-nevole


Presne tak, tí pseudo-moslimovia, tieto ich posledné generácie, čo žijú na západe sa už pretransformovali skôr do takých ne-pravoverných amorálnych moslimo-západniarov (a globálni kurátori a sociálno-kulturologickí inžinieri to veľmi dobre vedia a počítali s tým - je to teraz pre nich fajná bio-masa na ďalšie "kultivovanie" - sú dostatočne zombírovaní a nie až tak nároční na konzum než ako pôvodní rozmazlení a pupkatí západniari - a o to GP ide!), ktorí, keby dnes žil Mohamed, tak by ho, keď to zveličím, asi nakopali do riti ako starý corgoň svoju mať, keď vyrastie! Mohamed sa musí v hrobe obracať (Issa už dávno!), keď vidí súčasnú pseudo-islamskú zvrátenú a amorálnu čvargu zombíkov, ktorí sa neriadia Koránom a Božím Zámerom, ale ovláda ich, kadejakými pošahanými vykladačmi zdeformovaný pseudo-islam, "satanské" rituály a na blízkom východe aj svetsky/subjektívne skoncipovaná šária, ktorú by "moslimovia" na západe chceli zaviesť aj v západnej buržoázne-liberálnej, podľa nich zvrátenej Európe, ktorá už dávno odvrhla tradičnú kresťanskú filozofiu života! Väčšina (hlavne "kresťanských", bibliou vymytých) oviec beztak ani len netuší, o čom to tunáka hutorím! Škoda rečí!

Niečo o Koráne, pôvodnom Koránickom Islame a súčasnom pseudo-"islame"
------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/nieco-o-korane-sucasnom-pseudo-islame.html


Jaj, pán Marman. S konzumom a konzumistickými žravými ovcami na západe len tak hneď niečo nespravíte (však odtrhnuli by ste si len tak sám od seba - to vás teda veľmi obdivujem za vašu nesmiernu morálku/mravnosť), to je na veľmi dlho, postupnú evolúciu v následnosti niekoľkých generácií, alebo potom na nejakú poriadnu zámernú a riadenú revolučnú šupu, (finančnú) krízu (zámerne vyvolaný hladomor ako v Nemecku po WW1, ktorý vyniesol k moci vieme koho!), kalamitu! Žeby "kobylkársku" pán Marman? I tak še dá.


Ojoj, pán Marman, to pretláčanie biblickej, skryte otrokárskej koncepcie z vašej strany je už zjavné! Ale, keď sa povie A (čo je dobré na súčasnom, jednoznačne pseudo-kresťanstve, ktoré už nemá takmer nič spoločné s pôvodne dobrou filozofiou života v rámci svedomia, obyčajného Človeka Issu), treba (musí sa) povedať aj B (čo je tam zámerne zlé, lživé a manipulatívne) v rámci zachovania objektivity!

Súčasný biblický projekt/koncept globalizácie globálneho prediktora
--------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/12/sucasny-biblicky-projekt-globalizacie.html

Ako a prečo sa písma robia "svätými"?
-------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/ako-a-preco-sa-pisma-robia-svatymi/

Tento príspevok pasuje aj sem:

Akceptoval by som RKC ako obyčajnú charitatívnu organizáciu vrúcnych Čelo-vekov, kde by mohol otvorene a bez tajností vstupovať a pomáhať v rámci svojich schopností a možností hocikto bez kadejakých zbytočných a nezmyselných (neraz aj srandovných: však si len zoberte tie trápne háby a čiapky, ktoré nosia "duchovní", smiešnu výzdobu a kulisy stánkov pseudo-božích) zlo-zvykov, rituálov a teátier; možno aj ako určitú mravnú/morálnu autoritu, vykladačov nefalšovanej morálky; skutočných nesebeckých žrecov (konceptuálov), ktorí by pomáhali riešiť problémy a úlohy (svetskej) spoločnosti, určovali jej trendy a zdravý smer vývoja! Ale to predsa nemôžu farizeji, užitoční idioti (často krát ide o dobrých ľudí, ktorí si však neuvedomujú, komu v skutočnosti slúžia a akým cieľom) a skostnatelí dogmatici so zotročenou a vypláchnutou mysľou (podvedomím aj vedomím)! A skutočnosť je dnes taká, že RKC to má posr... už u tak kritického množstva ľudí (často aj veriacich), že už to má definitívne zrátané a je s ňou z hľadiska existencie amon! Skončí na smetisku dejín - tam, kde už dávno patrí (teoreticky ju ešte môžu očistiť ľudia v nej, o čom ale dosť pochybujem, pretože sú to len nemysliace zombie, ktoré sa nedokážu adaptovať na súčasnú špecifickú dobu, podmienky a problémy vo svete, ktorým chýba príslušná metodika, majú len niečo, čo už dávno nefunguje; ale najskôr sa sama zničí)! Človek v podstate nič také ako je cirkev (pseudo-božích prostredníkov a vykladačov), nepotrebuje (ako sa múdro uvádza v Koráne)! Však o čom vždy bola a je RKC (a podobne aj ostatné cirvki)?! Už od začiatku mala iba šíriť pseudo-učenie Ježiša, ktoré by zotročilo ľudí na úrovni ich podvedomia a vedomia, čo sa aj celkom podarilo! Nikdy nehovorila pravdu, len klamala, zavádzala, balamutila a manipulovala svoje zverené pasené ľudské stádo! Nezdôrazňovala im, že je treba, aby sa každý človek snažil žiť podľa svojho vlastného svedomia a morálky, čo je skutočný kľúč k vyriešeniu problémov ľudstva a celého sveta, na čo netreba nejaké "sväté" písma, ktorými sa musí človek dogmaticky a absolútne riadiť! RKC vždy slúžila najmocnejším tohto sveta (GP), aj ovládala nižšie postavené riadiace kádre vo svete a paktovala sa s nimi! Potom dostala za úlohu morálne zdegenerovať západnú spoločnosť spolupracovaním na šírení rôznych zvráteností (sodomie)! A momentálne zámerne pomáha na západe cudzím dobyvateľom s likvidáciou pôvodnej európskej kultúry! Dnes sú všetky relígie sveta v podstate len sekty a oyeby na ľuďoch (hoci je tam stále nejaká časť objektívnej/Božej pravdy), iba nástroje na ich ovládanie (ale RKC už evidentne ako nástroj GP nevyhovuje a preto sa postupne nahrádza inými manipulačnými nástrojmi: čo sa týka riadiacich kádrov, tak žido-zednármi, politikmi, meédiami, scientológmi a z ideologického hľadiska kapitalizmom a marxizmom)! Treba ich nechať napospas ich osudu, ktorý si objektívne zaslúžia a hľadať objektívnu (Božiu) pravdu inde! Našťastie je už kde!

Citace z Koránu a KSB - Informácie o relígiách (vlastne sektách)
-----------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/citace-z-koranu-a-ksb/


Uvidíme časom, či sa pán Marman dopracuje aj ďalej, než iba ku americkým/globálnym oligarchom a 3. sektorovým “mimo-vládkam” a “neziskovkám”! Aj v tejto poslednej relácii, kým sa dostal k tej zámernej likvidácii západnej civilizácie/kultúry, tak to trvalo! Ale zase dostal odo mňa nejaké pluská, keď hovoril o Rusoch, Rusku a Číne (že prečo západ dáva prednosť skôr jej, keď ju v podstate vôbec nepozná a nemá s ňou moc spoločného ani v kultúrnej rovine a nie skôr Rusku, kde sú omnoho väčšie prepojenia a kultúrne väzby - no lebo do Číny GP presúva centrum koncentrácie globálnej moci - Čína má miesto USA prevziať kontrolu nad celou Európou a svetom, v čom by jej mal sekundovať Irán ako 2. svetové centrum, ktoré má prevziať moc nad islamskou časťou sveta, možno aj Európou, ak tam v budúcnosti prebehne totálna islamizácia a sformuje sa nejaký typ kalifátu s pseudo-islamom a šariátom prispôsobeným na európske pomery)!


Aj s tým vysvetlením pána Marmana, že prečo sa to všetko v Európe a vo svete deje, celkom súhlasím. Parafrázujem: že vlastne mocní tohto sveta útočia na bielu, árijskú, západnú, európsku, kresťanskú, slovanskú (s Rusmi a Ruskom si ale kurátori biblického otrokárskeho projektu nevedia už minimálne stáročia rady a nepomohla im ani pseudo-kresťanská ideológia ako nástroj zotročenia Rusov/Slovanov), (skutočne) liberálnu (nazvite si to ako chcete) rasu, civilizáciu, kultúru (jak je libo) preto, lebo biela rasa (hoci uznávam výnimočnosť, prínos a úlohu aj ostatných rás a kultúr vo svete, ale biela rasa je jednoznačne tým najmimoriadnejším dielom Tvorcu, hoci je už dnes tiež značne zámerne zákulisím ideologicky a morálne zdegenerovaná) je tou fyzicky, inteligenčne, duchovne/morálne a v tvorivosti najvyspelejšou rasou na Zemi a keď ju zničia, tak zabránia ľudstvu ako celku rozvíjať sa v spirituálnej (ako to on nazýva), duchovnej a morálnej rovine/oblasti, proste zadusia evolúciu/premenu človeka v skutočného Človeka v duchovnom/morálnom smere/aspekte. Lebo len jedine takto si môžu zachovať svoju moc. Tu u mňa pán Marman získava ďalšie plusové body, čo sa týka mojej dôvery jemu. Ale stále sa akosi vyhýba biblickej otrokárskej koncepcii (pseudo-kresťanstvu), ktorá možno ešte viac ničí bielu/slovanskú rasu, než pánom Marmanom akcentovaný konzum (jeho inicianti - slobodomurári, ktorí sú tu len cca. zo 300 rokov - ale GP je tu už minimálne tisíce rokov)! A preto si myslím, že pán Marman je skôr "navigátor" (sám iniciant = zasvätenec) GP, než niečo iné. Žeby tu nebol nikto schopný takejto hlbšej analýzy pána Marmana? Skutočne smutné.


Áno pán Marman, ale takým centrom "spirituality" bol/je aj Blízky východ a (pôvodná) islamská kultúra vybudovaná na Koráne (ako poslednom Zjavení Tvorcu) (predtým takýmto centrom bola aj pred-historická slovanská Rus a Rusko stále je aj dnes - preto ho všemožne tak zákerne a intrigánsky diskreditujú a útočia na neho)! Preto islam a Korán tak deformujú a diskreditujú cez saláfizmus (ktorý sám GP cez žido-anglo-sasov vytvoril) a "islamský" terorizmus, ktorí sami vytvárajú, organizujú a riadia cez západné a izraelské tajné služby! Študujte! * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/nieco-o-korane-sucasnom-pseudo-islame.html * Už tomu rozumiete vy biblické ovce?! Klasické divide et impera! Takže tento "duchovný" potenciál je v podstate vo všetkých rasách a kultúrach, je v ľudstve ako takom a nie len v tej európskej kultúre/civilizácii (táto západná nadradenosť, alebo belošský a RKC pseudo-kresťanský "nacizmus"/supremacizmus vlastne zdiskreditoval aj celé pravé kresťanstvo! - a žiaľ stále prebýva aj v dnešných "kresťanoch" * http://www.chelemendik.sk/Ako_zachranit_Europu_pred_terorizmom_864644876.html *), len je zámerne všemožne dusený, čo realizuje práve západná civilizácia aj s Európou (otrokárstvo, kolonializmus, imperializmus; križiacke výpravy, aj tie dnešné)! Ale pán Marman dáva zrejme účelovo do popredia iba pseudo-kresťanskú civilizáciu, ktorá sa skutočného Boha a života v rámci svedomia (o čom hutoril obyčajný Človek a nie boho-človek Issá, tak ako vás klamú) už dávno zriekla, aj za pomoci RKC ako globalizačného nástroja GP, lebo si myslím, že sám pracuje pre GP na zachovaní biblickej otrokárskej/davo-"elitárnej" koncepcie! *  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/12/sucasny-biblicky-projekt-globalizacie.html


Oni brzdia celý svet a celé ľudstvo ako celok, pán Marman! Proste všemožne tlačia na ľudí, aby nemohli žiť podľa svojho svedomia, lebo inak by prišli o moc nad človekom!


Pán Marman nehovorí až tak celkom pravdu, keď tvrdí, že sa vedie vojna proti kresťanstvu. Áno, vedie, ale proti pseudo-kresťanstvu, resp. reálnemu historicky z(de)formovanému kresťanstvu, a to je veľký rozdiel! A prečo GP pseudo-kresťanstvo (ideológia) a RKC (mocenská inštitúcia) ako jeho nástroje ovládania oviec už nevyhovujú; prečo sú už pre neho neefektívne? Jednoducho povedané: lebo posledných cca. 300 rokov sa už ľudia nedajú len tak ľahko opíjať rožkami - ovládať strachom z biblického (pseudo)boha; nechcú už čakať na údajný raj na onom svete a neveria už tým (srandovným) biblickým bludom RKC, ako to fungovalo trebárs pred 500 rokmi v stredoveku, keď bolo omnoho ľahšie ovce takýmto spôsobom ovládať, vzhľadom na ich vtedajšiu štruktúru psychiky a nízke chápanie objektívnej reality. Tento objektívny proces GP už vtedy dávno identifikoval a snažil sa ho nejakým spôsobom podchytiť a subjektívne s prihliadnutím na svoje skryté egoistické záujmy, sa ho rozhodol riadiť! Preto zobral cirkvi jej svetskú moc a začal ju postupne demontovať a nahrádzať inými nástrojmi pasenia/ovládania ľudského stáda/spotrebného bio-materiálu. Do popredia sa preto začali dostávať nové mocenské prostriedky a nástroje ako: sekulárne štáty, liberálna parlamentná davo-kracia; buržoázne-liberálna, kapitalistická ideológia s jej bezbrehým konzumom a marxizmus; nad-národné banky, korporácie a korporátne mienko-tvorné meédiá; žido-zednári...). Toto je hlavný dôvod postupnej marginalizácie až likvidácie pseudo-kresťanstva a RKC. Ani nie preto, že by GP prekážala v jeho plánoch na morálnu degradáciu západnej civilizácie, alebo likvidáciu inštitútu tradičnej rodiny. Však RKC do pekla už dávno neochraňuje morálku, rodinu a tradičné hodnoty západnej civilizácie, vlastne to ani nikdy nerobila, lebo bola odjakživa a stále je iba nástrojom najmocnejších tohto sveta proti obyčajným ľuďom, nemajúca so skutočným Bohom nič spoločné! Je to najväčší blud, lož a podvod všetkých čias! Budíček ovce!


No pochybujem, že ten pro-západný ruso-fóbny trol aj rozumie tomu, o čo v skutočnosti išlo v pakte "Molotov-Ribentrop"! Nevedia ani to, že s Hitlerom sa zo začiatku bratríčkoval celý západ (Anglosasi), však ho vypiplali, kámošili sa aj tí ufňukaní (v skutočnosti ale súci fašisti a imperialisti) Pšonci!

Pakt Ribbentrop-Molotov, Ribentrop - 1939
-----------------------------------------
http://cs.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov

http://sk.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov

„Pakt Ribbentrop-Molotov“ je smlouva o neútočení a rozdělení oblastí vlivu v Evropě (Rumunsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku a Finsku) mezi nacistickým Německem a Svazem sovětských socialistických republik, podepsaná v Moskvě 23. srpna 1939. Pojmenování paktu vzniklo z příjmení dvou vyjednavačů: Hitlerova ministra zahraničních věcí Joachima von Ribbentrop a Vjačeslava Molotova, který byl lidovým komisařem (ministrem) zahraničí v stalinském Sovětském svazu.

Druhý pohľad
------------
Pakt Molotov-Ribbentrop z roku 1939 bol dohodou o neútočení medzi nacistickým Nemeckom a Sovietskym zväzom, ale takisto zahŕňal tajnú klauzulu, ktorou si Berlín a Moskva rozdelili Poľsko. Putin zdôraznil, že západoeurópske štáty sa v 30. rokoch minulého storočia snažili o diplomatické riešenia s nacistickým Nemeckom (Putin sa zachoval až príliš diplomaticky/politicky korektne). Iná zmluva, Mníchovská dohoda z roku 1938, však zničila nádeje na vytvorenie "spoločného frontu v boji proti fašizmu", pretože Francúzsko a Británia podpísali dokument povoľujúci Nemecku pripojiť a zabrať časti Československa. Pre ZSSR bolo preto ťažké odmietnuť prijať pakt Molotov-Ribbentrop.

- Stalin, ktorý veľmi dobre chápal globálnu politiku, vedel, že západné "jelity" (pri vyššom chápaní globál. politiky - Globálny prediktor) donútia Hitlera zaútočiť na ZSSR a preto potreboval poľské územie (pred WW 1 bolo ruské) ako nárazníkovú zónu pred nacistickým Nemeckom, stvoreným západnými/anglosaskými "jelitami"! Stalin sa snažil rozhádať Nemecko so západom, čo sa ale nepodarilo, lebo Hitler bol do určitej miery len bábka Londýna! Prečo v začiatku nacistickej ofenzívy na ZSSR Nemci tak ľahko prenikali sovietskym územím a dostali sa až do Moskvy?! Pretože ZSSR bol plný pro-nacistických kolaborantov a proti-stalinských trockistov (ktorí pracovali či už vedome alebo podvedome ako diletanti a užitoční idioti na záujmy západu)!


Celkovo dobrá relácia, i keď dosť povrchná (ale možno je to iba zámer, aby zbytočne "neprehrial" mozgy ovečiek - treba to vysvetliť jednoducho a polopate - teraz je prvoradá priorita: záchrana tradičnej kresťanskej kultúry Európy a jej národov!), miestami až zavádzajúca. Tu by som sa riadil pravidlom: všetko, čo je dobré pre nás, je treba podporiť, nech to robí trebárs aj samotný GP, ktorý sa evidentne snaží hamovať súčasnú situáciu, ktorú tu rozpútali anglosasi! To je aj naša šanca, ako sa mu vyšmyknúť z pod kontroly! Vďaka