streda 7. septembra 2016

Kotleba, ĽSNS, Tiso, 1.SR...

1.SR bola určite v praxi (kléro)fašistickým štátom, však fašizmus bol v tej dobe zámerne GP šírený po celom západe (kto chápe, aká je skutočná podstata fašizmu, tak vie, že na svete bol doteraz vždy všade iba fašizmus rôznej úrovne a formy! * http://cicociciak.blogspot.sk/2016/06/co-je-to-v-skutocnosti-fasizmus.html *).
Ja osobne vôbec nechápem, na čo konkrétne by som mal byť v súvislosti s 1.SR hrdý. Uznávam našu "socialistickú" minulosť (tam je skutočne byť na čo hrdý), v každej epoche nášho národa/štátu sa určite niečo pozitívne nájde, ale čo sa týka 1.SR za Tisa, tak tam ma skutočne nič presné nenapadá (plus bolo podľa mňa iba v tom, že sa ako tak zachovala územná integrita štátu). No ale nech mi s tým niekto pomôže (tu v diskusii som sa k niečomu dopracoval * http://www.hlavnespravy.sk/martin-lacko-za-mojim-prepustenim-stoji-sef-zidovskych-nabozenskych-obci-igor-rintel/829666 *).

Kotleba a ĽSNS celkovo (nemyslím teraz konkrétnych ľudí, ktorí majú pravdepodobne poväčšinou dobré úmysly) podľa mňa nie sú to, na čo sa navonok hrajú a za čo sa vydávajú (samozrejme ako ani Smer a spol. - hoci Fico, Smer a dnešná vláda sú vzhľadom na momentálne /globál./ podmienky panujúce vo svete, ktoré nie sú vhodné na nejaké prudké manévre, zo všetkých strán to najoptimálnejšie, čo si Slováci v priemere podľa princípov sociál. super-systémov zaslúžia - politici sú v skutočnosti len +- odrazom národa ako celku aj s jeho neduhmi, ktorý zastupujú, čo mám osobne odsledované z praxe: veď rôzne kšeftíky sú aj medzi pospolitým plebsom! - a dnešná vláda je v daných podmienkach bezpochyby jediná sila, ktorá má najväčšie šance SR/Slovákom zaručiť ako-takú dlhodobejšiu stabilitu, bez ktorej je zákonite nemožná nejaká postupná zmena k lepšiemu - naopak Kotleba/ĽSNS je vo všetkom v podstate jedna veľká neznáma a k tomu sa aj javí ako samotárska, vyčleňujúca sa strana zo spoločnosti zelenými vlajkami a tričkami bez dostatočných kádrov, ktorá nemá žiadnych politických partnerov a nechce ani s nikým spolupracovať - proste ako čistí fašisti, ktorí si o sebe myslia, že len oni sú tí vyvolení! - oni nechcú národ spájať, ale ho jasne rozdeľovať a štvať jedných proti druhým ako extrémna pravica! - takto nikdy nebudú vládnuť a nikdy nenaplnia ten svoj snový volebný program - napr. Putin spolupracuje v Rusku so všetkými, s ktorými sa dá, alebo musí), a preto je chybou im slepo dôverovať so zbytočnými/prehnanými emóciami (to chce kľud, triezvu myseľ a nadhľad) a dúfať v nich ako nejakých spasiteľov.
Pre mňa osobne to nie je žiadna skutočná alternatíva (keby boli voľby, tak volím Smer - pri vysokých/bezpečných preferenciách Smeru možno ĽSNS alebo niečo iné, lebo aj takéto strany, ktoré prinesú do zakonzervovanej/zatuchnutej tradičnej politiky nejaký čerstvý vietor, je pochopiteľne treba - ale nevolil by som ich preto, aby vládli, lebo na to teraz ešte nemajú - dokonca teoreticky hrozí, že sa môžu dostať do vlády, alebo až k samotnému vládnutiu ako slepý k husliam, stačí im len v parlamente sem-tam predhodiť nejaký populistický zákon, keď veľmi dobre vedia, že ho drvivá väčšina poslušných poslancov ako "zas-tupcov" svojich klanov, ku ktorým prislúchajú, nemôžu podporiť; stačí im nezapájať sa do súčasných zbytočných bojov majnstrím. strán, nechať ich v súčasnom zámerne zabetónovanom systéme, kde sa skoro poriadne nič nedá robiť aj vzhľadom na nízku úroveň chápania reality ovčanmi, neschopne riešiť aktuálne problémy v štáte a spoločnosti a takto ich nechať sa odpísať medzi voličmi samými sebou, pričom tí následne z frustrácie a nedočkavosti prejdú k ĽSNS, čo by za daných okolností rozhodne nebolo pre SR optimálne - veď máme skúsenosti s Heiderom v Rakúsku), len ďalšia z "milióna" foriem (strán na zmrazenie) biblického krypto-otroctva (hlavne na úrovni podvedomia), nie skutočného rozvoja mimo hraníc pseudo-kresťanstva.
Veď akú tu chcú preboha ľudia na SR zmenu, keď 90% národa verí nejakým biblickým báchorkám, bludom, "svätému" písmu a "satanským" cirkvám; resp. prinajmenšom sa hlási k nejakým údajným "kresťanským hodnotám a tradíciám", bez toho, aby o tom poznali skutočnú pravdu (väčšina ju ani nechce poznať!); alebo berú to len ako folklór (práve aj o to pokrytectvo medzi ľudmi ide); resp. keď si zvolia za p-rezidenta, scientológa, úžerníka a po-novembrového zbohatlíka Krisku (vrátane B."Dolára" - judaistického mafióza!), alebo anarchistov/revolučných trockistov "matlákovičov", výber amerických mimovládok na čele s lákadlom (neo)liberálnym (nevedomým) fašistom/(psycho)trockistom Sulíkom, alebo katolíckych farizejov z SNS (paradox je, že okrem toho, čo sa dnes nachádza v parlamente, nie je v podstate čo iné voliť, ak nerátame nejakých "komunistov", Priamu demokraciu alebo Vzdor! - a preto: každý národ má len taká vládu, akú si zaslúži, pričom treba dodať že vzhľadom na priemernú mieru chápania a morálky jeho ovčanov!); keď "vedecky" založení ateisti sú rovnako vymytí ateisticko-materialistickými dogmami (Darwinom...), bájkami a lžami a nie sú ich vôbec schopní prehodnotiť; alebo keď celkovo ľudia vôbec nechápu, jak si "elity" nad nimi udržujú svoju moc a parazitujú na nich?!

Klany, ktoré stoja za Kotlebom (pričom ten si to vôbec nemusí plne uvedomovať - viď bezštruktúrne/nepriame riadenie: napr. skrze vlastné defektné stereotypy/vzorce myslenia, sveto-názor, ideológie = ľahká predikovateľnosť tendencií daných politikov a strán kurátormi; cez konkrétnych nasadených ľudí v stranách, alebo "poradcov", ktorí sú zasvätení do určitých scenárov) a "jeho" stranou, na tomto projekte (ktorý ťažko vznikne len tak sám od seba bez profi organizácie a prípravy), pracovali dlhšiu dobu, čo môžeme takmer s istotou určiť na základe sledovania obecného chodu vecí, určitých indícií spojených s Kotlebom a ĽSNS a doteraz poznanej politickej zákulisnej praxe.
Však takmer nikto normálny by nerobil vo svojom voľnom čase to, čo už cca. 10 rokov Kotleba, hlavne v jeho začiatkoch, keď sa v čiernej uniforme hlinkovej gardy otrkával v uliciach ako zombík, váľal na protestoch po zemi, alebo brojil proti cigošom. Takýto "buldoci" sú väčšinou vždy na (neviditeľnom) vodítku. Z doterajšej praxe, čo sa týka zákulisnej politiky, vieme, že za takmer každou polit. štruktúrou, subjektom alebo stranou niekto stojí, alebo je skôr či neskôr opanovaná (väčšinou ľuďmi z vonku: členmi, "poradcami", financiami...) a začlenená do plánov danej klanovo-korporatívnej záujm. skupiny (alebo skupín).
Profi politické strany (myslím hlavne tie čo kandidujú do volieb, nie nejaké dobrovoľné občianske združenia) sa vytvárajú z rôznych dôvodov, nielen kvôli prachom a priamej moci, ale napríklad aj kvôli vytváraniu dojmu demokracie a plurality v spoločnosti, aby ľudia sami nazačali byť politicky pro-aktívni/re-aktívni; ďalej na zníženie frustrácie v spoločnosti, alebo na vytváranie (planých) nádejí a nových motivácií, aby sa nechali aj naďalej vodiť za nos a strihať. Skrátka nestačí iba voliť "niečo nové" (samozrejme tým netvrdím, že nemáte voliť ĽSNS, ale je potrebné zvážiť viaceré aspekty, plusy a mínusy a neriadiť sa krátkozrako a spôsobom: "Títo tu ešte neboli a majú pekné reči a pekný volebný program..."), pod vplyvom zbytočného ošiaľu a emócií.

Tiež si nemyslím, že by väčšina ľudí na SR chcela zavádzať nejaké staro-katolícke poriadky (alebo nebodaj z 1.SR) a práve tento silný odkaz ĽSNS na katolícke kresťanstvo (keďže sú tu aj evanjelici, gréko-katolíci, pravoslávni... a hodne ateistov) a Tisu skôr ľudí odradí. Táto staro-módna forma a spôsob, ktorým sa ĽSNS snaží zaujať voličov bol dobrý možno tak ešte niekedy pred WW2, ale nie už dnes, keď ľudia disponujú už úplne iným typom (štruktúrou) psychiky a tak názory ĽSNS berú skôr ako tmárstvo/spiatočníctvo (podľa mňa aj väčšina "kresťanov" aspoň v kútiku duše cíti, že súčasné pseudo-kresťanstvo a RKC nemá už takmer nič spoločné s pôvodným učením Issu). A preto značnej časti ľudí na SR už roky vyhovuje skôr, nazvyme to konzervatívno-liberálne vyvážený "ľavicový" Smer (ako volakedy HZDS), než nejaké extrémne strany typu SaS alebo práve spomínaná ĽSNS (navyše keď ľudia sa už raz popálili s pravicovo-r/deformačnou SDKú).

Čo sa týka Fica, tak každý politik môže viac-menej len manévrovať v rámci daného procesu/scenára alebo hlavnej koncepcie spoločnosti (v súčasnosti na SR prevláda biblická koncepcia) a tak do určitej miery zohľadňovať záujmy svojich voličov alebo občanov v danom štáte. Do akej miery konkrétne, to závisí od osobnej morálnej a odbornej/profesionálnej a hlavne riadiacej spôsobilosti daného politika. Putin robí v podstate to isté, pričom treba zdôrazniť, že Rusko má úplne iné postavenie v rámci globálnej politiky (a dnes aj predpísané úlohy globál. zákulisím) než malé a bezvýznamné Slovensko a preto nemožno objektívne porovnávať Putina s naším Ficom a zbytočne tárať hlúposti: "Putin urobil to a to a Fico nič...", keďže Putin a Rusko sú úplne iné váhové kategórie.

Čo sa týka nového/čerstvého vetru v tradičnej zakonzervovanej politike, stelesneného takýmito pronárodnými stranami ako je ĽSNS, tak ako som už spomenul, je určite dobré, keď vytvárajú nejaké nové informačné pole, ale zas si netreba naivne myslieť, že jeden človek Kotleba nejako výrazne zmení za dajme tomu 1-5 rokov myslenie/uvažovanie občanov SR tým, že bude furt kvákať o vystupovaní SR z EÚ a NATO, alebo že SR je kolónia západu. Niektorí ľudia ho počúvať budú a dajú na neho, ale ľudia s odlišným sveto-názorom a zažratými stereotypmi uvažovania ho počúvať beztak nebudú, môže sa snažiť koľko chce, pretože každý človek musí k prebudeniu a zmene myslenia dospieť sám (pod tlakom meniacich sa okolností)!
Mňa takisto do toho nikto nenútil, ani mi furt nebulikal do uší a prišlo to akosi samé od seba, proste som to sám chcel (zrejme mi Boh "prihral" určité informácie s ohľadom na moju aktuálnu reálnu, t.j. nepredstieranú úroveň morálky a na základe slobodnej vôle a príslušného rozlíšenia, ktoré "dáva" iba Boh, som sa s danými informáciami rozhodol naložiť tak, ako som sa rozhodol).
Postupná všeobecná zmena myslenia u detí je už potom hlavne vecou štátneho vzdelávacieho systému (respektíve systematickej /"goebbelsovej"/ pozitívnej propagandy - ale ĽSNS nedisponuje vlastnými masovo-komunikačnými prostriedkami na Slovensku - pro-národnú propagandu musíme robiť my sami ľudia, čo tu žijeme a to akýmikoľvek prostriedkami a z akejkoľvek pozície!) a možno niekoľkých generácií, ale predsa ĽSNS je strana ideologicky/koncepčne podriadená biblickej krypto-otrokárskej koncepcii organizácie a "rozvoja" spoločnosti, tak do paroma o akej skutočnej zmene pri jej prípadnom vládnutí, tu vôbec môže byť reč?!
Možno by urobili nejaké kozmetické úpravy (trocha obmedzili mimovládky..., rozkrádanie štátnej kasy a korupciu, ktoré ale vôbec nie sú kardinálnym, jediným problémom a príčinou súčasných problémov SR! - sú to len následky parlamentnej "davo-kratúry", kapitalizmu a nízkeho chápania a morálky obyvateľstva ako celku * http://cicociciak.blogspot.sk/2016/06/korupcia-nie-je-najvacsi-problem-tohto.html *), ale to je asi tak všetko, na čo by sa reálne zmohli!


Neviem, či sa máme za 1.SR hanbiť, to asi ani úplne nie, zrejme sme ani inú možnosť nemali, len si tým prejsť, ale nemali by sme ju, ako aj toto celé ťažké obdobie ani zbytočne glorifikovať a adorovať! Treba si zachovať rozvahu, objektivitu a správnu mieru a hlavne sa poučiť z chýb minulosti, aby sme ich neopakovali v budúcnosti!


Presne tak, súhlasím! Tu nejde o samotné SNP, ako prebehlo, či to bol/nebol puč, tu ide o to, čo zastupuje, aký symbol - proti fašistického a nacistického boja! A Magát s ĽSNS odmietajú práve tento symbol, na ktorého hodnotách stojí aj náš národ a zvyšok civilizovaného sveta! A to nie je rozumné, to je špatné!


No vidíš, keby si sa vzdelával (prečítal si napr. môj blog, kde o tom píšem), tak by si vedel, čo je to v skutočnosti fašizmus a prečo ho tu spomínam - pretože Magát je čistý fašista! Napr.: Sám povedal, že 1. podporuje vodcovský štát, 2. odmieta poskytovať bezúročné pôžičky ľuďom vychyľujúcim sa od "normálu/vzoru" (ten bude určovať asi sám Magát, alebo nejaký vodca - akurát skutočný Človek sa pozná tak, že dokáže pomáhať tým najslabším a najbezradnejším, iba fašista nie!!! - platí, že čím sa bude spoločnosť viac približovať k Zámeru Tvorcu, tak budú miznúť aj rôzne civilizačné a degeneratívne ochoronia, pretože tie sú len takým objektívnym markerom jej celkového zdravia!), 3. sám by vypaľoval dediny s civilistami na výstrahu, keby partizáni strieľali na jeho vojakov...! Je to čistokrvný fašista! Howgh!

Čo je to v skutočnosti fašizmus
-------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2016/06/co-je-to-v-skutocnosti-fasizmus.html


Boli sme výrobňa nacistického Nemecka, žiaden suverénny štát, to sú hlúposti. To potom podľa tejto logiky môžme tiež povedať, že sme boli suverénni aj za bývalého pseudo-komunistického režimu. Čo sa týka sebestačnosti, tak určite sme boli za 1.SR a ČSSR/ČSFR omnoho viac sebestačnejší než dnes, to je jasné. Dnes sme len neo-kolónia západu a nad-národných korporácií bez vlastného priemyslu (národo-hospodárskeho komplexu). Z 1.SR ale netreba zas zbytočne robiť nejakú modlu, ani ju opačne neobjektívne zatracovať, každé doterajšie štátne zriadenie v histórii, kde žili Slováci malo nejaké svoje plusy, ako aj mínusy, dá sa vybrať aj jedno aj druhé. Mne osobne je ale bližšie to socialistické (samozrejme sa nejednalo o skutočný socializmus/komunizmus - jedine tak pre vyvolenú oligarchiu/nomenklatúru) obdobie než to kléro-fašistické za 1.SR, keďže som sveto-názorom v podstate boľševik = zohľadňujem záujmy celku a túžim po spravodlivej a slobodnej spoločnosti, kdežto tzv. biblický projekt globálneho prediktora/parazita (resp. jeho ideologická nadstavba pseudo-kresťanstvo) razí práve opačný sveto-názor. Problém je, že väčšina ľudí dnes stále vôbec nevie, aký je rozdiel medzi skutočným boľševizmom a trockizmom, ktorý môže za väčšinu zla v ZSSR. Rovnako nechápu ani obdobiu Stalina, keďže sú zámerne systematicky vymývaní majnstrímovou anti-komunistickou propagandou. Tí, čo ju riadia, platia a priamo realizujú - stoja aj za anti-propagandou 1.SR, to je prosté.

Československo - hospodársky zázrak!
------------------------------------
https://vlkovobloguje.files.wordpress.com/2016/10/vc3bdstc599ic5beek20.jpg

Čo je to v skutočnosti fašizmus
-------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2016/06/co-je-to-v-skutocnosti-fasizmus.html

Pozor na trockistov/marxistov + vysvetlenie pojmov
--------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/07/pozor-na-trockistovmarxistov.html

VOSR a veci s ňou spojené
-------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2016/07/vosr-veci-s-nou-spojene.html

Slovania, Slovensko, Československo, ZSSR, Rusko, Stalin, história...
---------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/slovania-slovensko-rusko-historia.html

Súčasný biblický projekt/koncept/koncepcia globalizácie globálneho prediktora
-----------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/12/sucasny-biblicky-projekt-globalizacie.html


Nacionálny fašizmus po 1. sv. vojne bol plne v réžii GP! Všetko to do seba zapadá! * http://leva-net.webnode.cz/products/historicke-paralely-a-znameni-doby/ * Na udržanie krypto-otrockého biblického projektu GP a zničenie ZSSR a rodiaceho sa tam skutočného socializmu! * http://leva-net.webnode.cz/products/za-co-nenavidi-stalina-a-beriju/ * Hoci ten plán GP bol mnoho-variantný, obsahoval viacero možných vyústení (výhra Nemecka, výhra ZSSR)!

Ani toto tiež nie je na škodu si sem tam prečítať! * https://sk.wikipedia.org/wiki/Hlinkova_slovensk%C3%A1_%C4%BEudov%C3%A1_strana

"Od polovice 30. rokov spolupracovala so Slovenskou národnou stranou, s ukrajinskými a poľskými nacionalistami, neskôr aj s maďarskými a nemeckými separatistami. Postupne bola ovplyvňovaná najmä talianskym a rakúskym fašizmom, od konca 30. rokov sa presadzovalo krídlo ovplyvnené nemeckým národným socializmom.

V septembri 1936 prijala za vlastné totalitné usporiadanie spoločnosti a vyhlásila heslo: jeden národ, jedna strana, jeden vodca. V tej dobe mala už 36 000 členov. 10. októbra 1938 vyhlásila v Žiline autonómiu Slovenska. V novembri 1938 sa s ňou (podobne ako vtedy v Česku) zlúčila prevažná väčšina slovenských strán a vznikla tak jediná oficiálna politická strana – nositeľka politického systému. Bola predstaviteľkou režimu vojnovej Slovenskej republiky. Tá sa opierala najmä o katolícky klérus, ktorý mal v tej dobe značnú váhu v spoločnosti, taktiež o národnú inteligenciu, a vrstvy drobných podnikateľov, roľníkov a ostatných pracujúcich.

Čoskoro zakázala činnosť všetkých nepohodlných spolkov a organizácií. Jej odporcov nechala uväzniť alebo odviesť do pracovných alebo koncentračných táborov.

Hospodárske pomery na Slovensku čiastočne stabilizovala, aj vďaka tomu, že Slovensko sa stalo výrobnou základňou pre nacistické Nemecko a jeho spojencov. Po prechode SNP do hôr spolupracovala HSĽS s nacistickými okupačnými silami pri prenasledovaní a likvidácii povstalcov, partizánov a ich sympatizantov. Jozef Tiso v Banskej Bystrici verejne vyznamenal nacistických vojakov podieľajúcich sa na likvidácii povstania."

...

Skrátka fašizmus jak vyšitý! A kto nevie, čo je to v skutočnosti fašizmus, tak tu je link na zopáknutie! * http://cicociciak.blogspot.sk/2016/06/co-je-to-v-skutocnosti-fasizmus.html


Proč je Koncepce společné bezpečnosti (KSB) životně důležitá
-------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/proc-je-koncepce-spolecne-bezpecnosti-ksb-zivotne-dulezita/


Odporúčam si pozrieť/vypočuť:

Besedy o životě 3 Poznávací TV, Michail Veličko Titulky CZ
-------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-ezLpeBcOGY

http://leva-net.webnode.cz/products/besedy-o-zivote-3-poznavaci-tv-michail-velicko/