sobota 29. októbra 2016

Samo-vzdelávanie a tvorba mohutného alternatívneho informačného poľa sú najlepšou cestou ku skutočnej zmene

Tu si to zas niekto predstavuje jednoducho jak Hurvínek válku. Že hrubou silou zničí tento kryptpo-fašistický systém. Ale takto jednoducho to bohužiaľ nefunguje.
Tie klanovo-korporatívne záujmové skupiny aj s ich nohsledmi (t.j. vládnúca menšina otrokárov a parazitov) sú veľmi dobre organizovaní a nimi riadený systém zomelie každého, čo sa im priamo postaví do cesty. Hrdinov a hurá-patriotov sú plné cintoríny, však to poznáme. O čo ale ide? Keby bolo až také jednoduché dosahovať svoje záujmy = riadiť, jak si myslí tento pán (Magát) vo svojom videu, tak by neboli potrebné žiadne systémy riadenia napr. ľudského stáda, ani príslušné teórie s praxou potrebné na riadenie, a všetko by sa robilo bezprostredne. Žiaľ, veci nie sú v skutočnej realite až také jednoduché, jak by si mohol niekto naivne myslieť. A preto SR skutočne nepotrebuje žiadneho fašistického vodcu, ani fašistický systém, ale v 1. rade: "Učiť sa, učiť sa, učiť sa...!", aj riadiť zložité sociálne super-systémy ako je štát, ktorý musí vedieť riadiť aj upratovačka, jak už údajne hovorieval "strýko" Lenin, pretože stále platí, že ak sa ľudia sami nepostarajú o politiku, tak sa zákonite politika "postará" o nich. Slováci musia naopak vykročiť mimo tento globálny otrokársky, davo-"elitárny" biblický projekt globálneho prediktora/parazita, a prestať čakať na vodcov, lídrov (= vodca len viac eufemisticky vyjadrené) a spasiteľov!

Je iba jediná cesta ku skutočnej nekrvavej zmene a to "revolúciou" v myslení väčšiny, čo je samozrejme zdĺhavá a strastiplná cesta, ale inak to nejde! Skutočná zmena môže prísť objektívne iba zdola od skutočne chápavej väčšiny, o ktorú sa budú môcť oprieť aj politici a strany! Nemyslite si naivne, že zvolením nejakej ĽSNS (uväznenej v biblickej koncepcii - čo momentálne +- platí pre každú polit. stranu!) sa všetko raz-dva zmení a už bude iba dobre! To je samozrejme sprostosť! Riadenie je informačný proces! Dnes je najlepšou cestou a prostriedkom k dosiahnutiu skutočnej zmeny mohutné alternatívne informačné pole, ktoré je treba všemožne pomáhať vytvárať (napr. pomocou internetu), ako to robím napr. ja, keď uverejňujem také príspevky, články, analýzy a zdroje, ktoré idú do hĺbky, jadra vecí a pojednávajú o hlavných príčinách (nielen následkoch) problémov našej spoločnosti a celého sveta na globálnej úrovni (ktorá má obrovský vplyv aj na Slovensko samotné)! HS a ostatné "alternatívy" viac-menej iba odvádzajú pozornosť oviec inam a formujú verejnú mienku značne manipulatívnym spôsobom, aby spoločnosť zase skĺzla do slepej uličky, zostala v začarovanom infernálnom kruhu a nikdy sa skutočne nevymanila zo všetkých tých kadejakých zvrátených matrixov, egregorov, alebo zámerne vytváraných defektných info-polí!

Politici momentálne nespravia nič, keď ich k tomu ľud napr. protestami nedonúti alebo nevystrieda! To ste fakt takí naivní, keď si furt myslíte, že po zvolení nejakej ĽSNS bude Kotleba s Uhríkom a Mazurekom všetko robiť za vás, sami vymenia za iné (ale vlastne za koho?!) všetky tie tisícky starých riadiacich kádrov a vy budete iba prdieť do fotelky?! Sa preberte ovce, cez spasiteľov nikdy cesta neviedla, ani nikdy nepôjde! Skutočná zmena môže prísť len zdola, od dostatočne chápavého a morálneho ľudu, ktorého zdravé myšlienky sa zákonite začnú odrážať aj v mysliach / podvedomí politikov! Čím budú ľudia v priemere viac chápať a budú morálnejší, tým lepší politici sa budú objavovať v politike! To je prosté!

Vymeniť všetkých politikov?! Jaj, ľudia vy ste vážne až tak naivní alebo len sprostí?! A za koho ich preboha chceš vymeniť?! Však to nie je len ten tvoj sukynsyn Fico a spol., to sú min. tisíce riadiacich kádrov/ľudí s napojením na súkromný sektor až po nad-národnú úroveň, ktorí musia byť postupne vymenení! To znamená, že sa musí postupne vybudovať celá nová riadiaca kádrová báza, lebo dnes jej v národe proste nejest! Ľudia sú stále hlúpi a málo chápu! A koľko, že to má dnes ĽSNS reálnych členov, ktorí môžu lepšie a hlavne stabilnejšie (pretože stabilita je základnou podmienkou na realizovanie zmien v spoločnosti bezbolestnou cestou), než títo súčasní politici, hoci hajzli (ale nie všetci - niektorí len plávajú ako rybky v mori v húfe a s prúdom ako vy v práci, lebo aj musia!), riadiť štát (kde im budú všetky nepriateľské živle hádzať klacky pod nohy a všemožne blokovať ich pokusy niečo zmeniť, aj svojou odbornou/profesnou nespôsobilosťou a diletantstvom)?! Takáto kompletná výmena "riadičov" si vyžaduje dlhú dobu a musí sa realizovať postupne a hlavne premyslene, aby sa celý systém neprehrial/nerozkolísal a neruchnul! Ľudia si tiež musia na zmeny zvykať postupne! Čím viac budú ľudia rozumieť realite a politike, tým sa celková zmena udeje rýchlejšie a bez zbytočných komplikácií (krvi-prelievania)! Preto sa tu ako najlepšia možnosť na uskutočnenie naozajstných zmien v spoločnosti k lepšiemu javí byť len systematické samo-vzdelávanie ovečiek! So zmenou musíte začať sami od seba a musíte konať tam, kde momentálne ste! Miesto čakania na kadejakých falošných "spasiteľov" (slepé cesty rozvoja), ktorí nikdy len tak z ničoho nič zázračne neprídu, lebo skutoční spasitelia ste vy sami! Ľudia si najprv musia lepších politikov zaslúžiť! Však politici nepadajú z Mesiaca, veď to ste predsa vy sami! Ako aj štát = občania! * http://cicociciak.blogspot.sk/2016/10/samo-vzdelavanie-tvorba-mohutneho.html

Nerozumiem, prečo sa ľudia na Slovensku týmto skutočnostiam ešte stále tak veľmi divia. Všetci politici majú určité styky, fungujú u nich rôzne prepojenia - veď všade vo svete existuje klanovo-korporatívny systém vládnutia záujmovými skupinami s ich polit. stranami - ako mocenskými prostriedkami - a obzvlášť v kapitalistickom západe. Kľudne môžete namiesto nich zvoliť aj ŠaŠku alebo ĽSNS, alebo aj zrušiť kompletne celý systém polit. strán a prd tým dosiahnete, pretože spoločnosť, ľudia a aj polit. strany fungujú na základe určitej generálnej spoločenskej koncepcie (resp. na základe určitého, v danej spoločnosti prevládajúceho sveto-názoru). * http://leva-net.webnode.cz/products/proc-je-koncepce-spolecne-bezpecnosti-ksb-zivotne-dulezita/ * Tie mocensko-finančné prepojenia aj tak nezmiznú! Ale kvitujem takúto osvetu medzi ľuďmi vzhľadom na tú ich ešte stále prevládajúcu naivitu - to je jediná cesta ku skutočnej zmene = osveta.

Je úplne jedno, čo si dá nejaký programovo-adaptabilný modul (rozumej polit. strana = len nástroj určitých klanovo-korporatívnych záujmových skupín) do svojho politického programu, ak to nemôže z rôznych dôvodov reálne presadiť. Napr. kvôli tomu, že nedisponuje príslušnou metodológiou (nevie ako to dosiahnuť), nemá dostatočnú podporu ľudí, alebo kvôli nevhod. lokálnej a globálnej polit. konštelácii. Ľudia na Slovensku (našťastie) podvedome cítia, že dnes mimo euro-atlantický konglomerát (EÚ a NATO) pre Slovensko nejestvuje reálna alternatíva. Navyše Slovensko je dnes z hľadiska sebestačnosti a závislosti na tom veľmi zle, než aby mohlo fungovať samostatným spôsobom. A druhak, aj keby sa po nejakom zázraku predsa len podarilo vypísať referendum a ľudia by hlasovali za vystúpenie z EÚ a NATO (nehľadiac na všemožné sankcie od západných štátov a ich inštitúcií, či už pred referendom alebo po samotnom vystúpení), tak si vôbec nedokážem reálne predstaviť pri súčasnom obrovskom stupni integrácie Slovenska v euro-atlantických štruktúrach (legislatíva, biznis oblasť, mena, normy, záväzky, dlhy...), ako by mohlo prakticky z EÚ vystúpiť. Nemyslím si, že by nejaká polit. strana, sila alebo moc na Slovensku disponovala takýmito silnými pákami, aby to mohla úspešne zrealizovať. Však si len zoberte takú veľmoc ako Britániu. Tí budú z EÚ vystupovať roky a bohvie, či vôbec z nej vystúpia skôr, než sa sama rozpadne. Dnes je objektívna realita taká, že my musíme len počkať na, pre nás správnu konšteláciu (proces) v Európe a svete, a EÚ sa možno komplete alebo na viacero častí rozpadne aj sama, buď plánovane (riadením zo zákulisia), alebo živelne (čo môže byť pre nás zase dosť nebezpečné) a nebude nám ani k tomu treba vyhlasovať referendum. Slovensko ale bolo odjakživa blokovým národom než samostatným a neutrálnym a moc ani nepredpokladám, že sa to v blízkej budúcnosti zmení, lebo aj keď sa EÚ rozpadne, tak zase pravdepodobne vzniknú nejaké iné konglomeráty a bloky v Európe. Preto než na nejaké vystupovanie z EÚ a NATO sa treba zamerať najmä na postupnú osvetu a vzdelávanie národa, aby sa v ňom čo najviac zvýšili obecné znalosti o súčasnej biblickej otrokársko-fašistickej koncepcii, systéme a svete. Lebo čím viac budú ľudia chápať, tým sa ľahšie vyhnú rôznym komplikáciám, do ktorých by sme sa mohli zbytočne dostať v blízkej budúcnosti pri formovaní nového svetového poriadku. Čiže, ak chce niekto alebo nejaká skupina ľudí naozaj tejto krajine pomôcť, tak by sa mali zamerať hlavne na osvetu spoločnosti a propagovaním alternatív do budúcna vo všetkých oblastiach spoločnosti, kde si myslia, že to nefunguje.


Má-li smysl zabývat se sebevzděláváním? - Miera bezkrvavosti
------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkrizovosti-ci-naopak-krvavosti-udalosti/


Proč je Koncepce společné bezpečnosti (KSB) životně důležitá
------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/proc-je-koncepce-spolecne-bezpecnosti-ksb-zivotne-dulezita/


Globálna pyramída moci
----------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moci-vsehovoriaci-prispevok-z.html


Riešenie dneška, keď vyriešime "kobylky". Toto treba podporiť, respektíve vyžadovať od našich politikov!
---------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dneska-2.html