streda 2. novembra 2016

O Mečiarovi a "mečiarizme"

Na Mečiara hodne ľudí nadáva, že tiež privatizoval, ale uvedomte si, že celý východný blok bol v tej dobe určený k rýchlej transformácii (čiže to mohlo dopadnúť iba zle - na západe bol tento proces riadený 200+ rokov) so socialistického modelu spoločnosti na buržoázne-liberálny (kapitalistický) model, a k výpredaju + likvidácii (aby západný biznis nemal konkurenciu) národného hospodárstva v prospech západu, o čom bolo rozhodnuté vo vysokých štruktúrach globálnej politiky (kapitalistické a socialistické mocenské klany, CIA, KGB, Politbyro...) omnoho skôr, než vôbec začali nejaké zo zákulisia riadené a organizované "revolúcie" vo východnom bloku prebiehať.
Nech by bol v tej dobe na Slovensku pri moci hocikto alebo hociktorá z vtedajších politických strán (politici sú len pešiaci a musia počúvať, a strany mocenské nástroje zákulisných "elít", klanov), nezastavili by to a nakoniec by ich globalisti (resp. západná liberálne-tržná "elita") aj tak zlomili/odstránili (v krajnom prípade ako Miloševiča, Sadáma, Kadáfiho, Janukoviča, alebo sa pokúšali Asada - to je stále tá istá technológia tvrdých prevratov). Ako vlastne nakoniec zlomili a odstavili od moci "mäkkým" prevratom aj Mečiara a HZDS v roku 1998. A to iba preto, že im to nechápajúci ľudia umožnili, keď sa nechali zmanipulovať (čo možno bolo nakoniec aj dobre, lebo inak by to mohlo na Slovensku skončiť podobne ako v býv. Juhoslávii - západ sa skrátka s nikým neserie).
Treba si uvedomiť pár dôležitých vecí, a síce že ten anti-mečiarizmus a obraz Slovenska ako údajne "čiernej diery" Európy bol vytváraný pre slovenské ovce západom a ich sloven. kolaborantami zámerne, systematicky a plánovane, pretože Mečiar a spol. nerazili dostatočne pro-západnpú politiku (údajne nás viedol pro-ruským smerom) a jeho vlády nechceli privatizovať v prospech západu a ich skutočných pánov naše strategické podniky (časti hospodárstva) a tak bolo treba z pohľadu západu na Slovensku vytvárať systematické anti-mečiarovské informačné/meeediálne pole a rôzne (umelo vyvolávané) diskreditačné kauzy a útoky (ako napr. únos Kováčovho syna - špekulanta, ktorý bol pravdepodobne zorganizovaný západnými tajnými službami a ich agentmi-poskokmi na Slovensku, v SIS), hlavne po príchode (pro)americkej/sionistickej Mrdkýzy na Slovensko.
Preto došlo u nás k tej "zamätovej revolúcii" ver. 2 v roku 1998. a následnému dosadeniu pro-americkej loutkovej vlády a privatizačného soroš, resp. neocon dua: Miki + Mik-lož, ktorí prakticky zavŕšili rozpredaj celého štátneho majetku Slovenska a vytvorili z neho totálnu neo-colony, začlenenú do politicko-mocensko-finančných a nad-národných/globálnych štruktúr západu. Skrátka sme sa stali západnými/americkými "spojencami" a zvyšok je history. Ľudia sa nechali krásne oyebabrať.
Samozrejme tu vôbec nechcem tvrdiť, že Mečiar bol čistý ani ľalia. Vôbec nie, a ani to nie je až tak dôležité (pretože z nášho pohľadu ide vždy iba o Slovensko). Ale ktorí politici sú v davo-kracii úplne čistí? * http://cicociciak.blogspot.sk/2017/02/jak-funguje-realna-politika-z-netu.html * Ani západná politika nie je čistá, to sú len propagandistické kraviny píárené "našimi" soroš meeediami na odvádzanie pozornosti od ich problémov. Treba si uvedomiť jedno, že je to v podstate jedna banda a ľudia majú reálne na výber len medzi dvoma zlami (menším a väčším). A žiaľ, v 98. si ovce vybrali to čo si vybrali, asi horšie. Ale možno že ani nie, však inak by nás pravdepodobne čakal osud typu býv. Juhoslávie - tzv. "humanitárne" bombardovanie (pojem, ktorý vymyslel ten prefajčený ožran Havel) a Mečiara osud Miloševiča. Je to špinavá (globálna) politika - hra, v ktorej ide iba o moc. * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moci-vsehovoriaci-prispevok-z.html * Ľudia musia chápať viac, len to im pomôže uniknúť zo všetkých tých matrixov a zámerne vytváraných nástrah/mín "elitami".


Jasné, boli sme hotová "čierna diera" Európy, jak tuším o nás povedala tá špinavá sionistická mäsiarka z Balkánu - vojnová zločinka "Madlenka Olbracht"! To je tak, keď veríš každej účelovej somarine, čo sa mihne v mejnstríme! Radšej si skús z nadhľadu odpovedať na otázku, prečo HZDS, Mečiara a SR za jeho éry hlavne liberáli (liberasti), pro-západné mienko-tvorné (= debilizačné!) korporátne meeediá ako Mrdkýza, Sme(ti) a spol. tak systematicky a zúrivo očierňovali, vrátane západu! Potom tiež dostaneš odpoveď aj napr. na otázku - prečo je to podobné s Ficom, alebo prečo napr. trockistická a západná propagandistická mašinéria ešte aj dnes tak zo srdca nenávidí Stalina a účelovo na neho vylievajú cisterny špiny! Keď nepochopíš toto, tak nebudeš chápať vôbec ničomu!


Keby Mečiar s Klausom pokojnou cestou nerozdelili ČS, tak by nás možno čakal osud bývalej Juhoslávie = umelo vyvolaná občianska vojna (na Slovensku by sa intrigami využila aj maďarská menšina, podobne ako sa použila nacionalistická karta v býv. Juhoslávii).
Vina by sa nakoniec hodila na Slovensko a Mečiar by skončil ako Miloševič v Hágu (a taký hlúpy Mečiar nebol).

Vo vtedajšej globálnej konštelácii a tiež pri nízkej úrovni chápania a morálky národa a vlastne celého regiónu, sveta sa nedalo nič iného robiť a museli sme si tým skrátka prejsť. Aj neskoršou pravicovou etapou (kalamitou) započatou Dzurindom, ktorej keby sa Mečiar (alebo aj hocikto iný) rázne staval do cesty, tak ho jednoducho zlikvidujú (politika je nebezpečná hra!). Nakoniec ho odstavili soft cestou pomocou propagandy Mrdkýzy, Sme-tí... - 5. kolóny.
A Miki sa tiež nemohol moc vzpierať (inak by si pre neho v tom lepšom prípade našli za neho iného idiotka, lebo národ zblbnutý západnou propagandou a 5. kolónou na lepšieho v tej dobe skrátka nemal), jeho pravdepodobne postavili pred hotovú vec, a preto radšej držal hubu a krok (niečo mu z toho kvaplo) a poslúchal jak päť peňazí (vďaka čomu sme vypadali pre mocných tohto sveta ako štandardná bezproblémová davo-kracia, voči ktorej netreba použiť bič ako napr. na Irak, Líbyu alebo Sýriu!).
Týmto sa ich oboch vôbec nesnažím prehnane zastávať (aj oni robili chyby, otázka znie, či zámerne a či mali na viac), len sa pokúšam na vec pozerať čo najtriezvejšie.
Teraz sa kadejakým generálom a hrdinom po boji, čo sa hrajú na patriotov bez funkcie a skutočnej zodpovednosti ľahko kritizuje, ale byť v ich koži, tak by som videl, jak by sa nechali v kľude zabiť (kvôli tupej väčšine - áno je to tak!), a navyše, keď v reálnom svete držia hubu a krok aj v zamestnaní, zato Mečiar a Miki pracovali (resp. museli pracovať) pre skutočných sociopatov, ktorí ľudí pokladajú iba za otravný hmyz, alebo nanajvýš len za hovoriace nástroje, ktoré ich majú obsluhovať!

Objektívne zákonitosti sociálnych super-systémov:

"Každý národ má len takú vládu, akú si v skutočnosti zaslúži. Treba ešte dodať, že vzhľadom na priemernú morálku a chápanie ovčanov."

"Všetko prebieha tým najlepším možným spôsobom podľa reálnej mravnosti, etiky a miery chápania všetkých účastníkov procesu."


Jak funguje reálna politika? - Z netu
----------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2017/02/jak-funguje-realna-politika-z-netu.html


Na Slovensku nevládnu komunisti a kapitalizmus tu je!
----------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2017/02/na-slovensku-nevladnu-komunisti.html


Modus operandi a technológie PR (neo)liberálnej elity - V. Mečiar (Slobodný vysielač)
--------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=74Co-AFVl-4