pondelok 13. marca 2017

Zrušenie Mečiarových amnestií

Ľudia zas nechápu, o čo sa tu posledné roky, resp. od posledných volieb hraje. Nie a nie sa poučiť, a pritom po tých všetkých rokoch, dnes už dostupných informáciách a príkladoch zo zahraničia, by sa mali.
Vysvetlím v skratke, o čo tu najskôr ide:

Slovenská spoločnosť je zámerne zo zákulisia polarizovaná - "mejdánizovaná", veľmi podobne ako pred rokom 1998, keď sa pripravovala pôda pre mäkký nástup séreš neocon privatizačného dua: Mikiho + MikLoža za účelom začlenenia/vopchatia Slovenska do euro-atlantických análov, a tým jeho zotročenia západným trans-nacionálnym (zväčša jevrej) kapitálom.
To sa už stalo, ale tentoraz môže ísť o tvrdší "mejdánik" ala US-rajina.
Niekomu evidentne nevyhovuje súčasná slovenská vláda Smeru na čele s premiérom Ficom, ktorá v týchto hektických globálnych pomeroch zabezpečuje ako-tak stabilný, ale pre tieto odporné zahraničné, zákulisné, užitočné a kolaborantské živle nedostatočne pro-liberálny a pro-americký systém na Slovensku.
Pravdepodobne má v tom prsty anti-trumpovská (pro-clintonovská) regionálna "elita" USA (neocons), ktorá sa snaží na Slovensku spraviť prevrat a zvrhnúť tak aktuálnu vládu Róberta Fica, ktorá k tomuto účelu zapriahla celú svoju 5. liberálnu kolónu kolaborantov, užitočných idiotov, meeedií, NGOs, študentov, a 6. kolónu pseudo a hurá patriotov.
Globalisti (GP) majú v prípade padnutia slovenskej vlády (odstránenia Trumpa alebo rozpadu EÚ) nachystaného svojho žolíka (zálohu) Kotlebu-ĽSNS.
Členov ĽSNS a ich frustrovaných, naivných a z časti holohlavých polo-bláznivých prívržencov sa možno budú snažiť na zvrhnutie súčasnej vlády Slovenska využiť americkí neocons, hoci "zeleno-tričkári" zatiaľ poslušne čuškajú zalezení jak voš pod chrastou a zbierajú svoje preferencie od frustrovaných a zo systému nasratých ovečiek aj vďaka zámerne primitívnej anti-ĽSNS mejnstrímovej meeediálnej propagande, ktorá im veľmi efektívne nahnáva časť zmanipulovaného a naivného elektorátu do ich lepkavej ohrádky diskutabilnej/kontroverznej 1.SR; tiež sa zatiaľ k tejto aktuálnej "kauze" ohľadom Mečiarových amnestií nevyjadrujú, ani sa do nej zúrivo nezapájajú ako 5. liberálna kolóna zo "slovenskej opozície", a čakajú na svoju príležitosť/šancu a pokyny zo zákulisia.
Túto zástupnú tému amnestií na odvedenie pozornosti ľudí od skutočných problémov (a ich skutočných príčin) tohto šikanovaného národa, môže tiež do popredia účelovo pretláčať aj globálna "elita" (GP), ktorá sa touto činnosťou naopak pokúša zdiskreditovať a odpísať práve túto úbohú anti-trumpovskú 5. liberálnu kolónu na Slovensku, o čo sa dnes snažia prakticky na celom západe, aby vyšachovali "clintonovcov".
Skrátka, zas sa tu roztáča obvyklá špinavá zákulisná hra a divadlo pre nechápavé masy, v ktorej hrajú tupé ovečky, užitoční herci a celé to riadia loutko-vodiči zo zákulisia (pravdepodobne napojeného až na západné záujmovo-mocenské štruktúry).

Chleba lacnejší nebude, a beztak sa nič nevyšetrí, ide len o zástupnú divadelnú tému (ako vždy) na odvádzanie pozornosti oviec od skutočných príčin problémov tejto spoločnosti (úrok...), vytrieskanie politického kapitálu "opozíciou" = 5. kolónou, možno o rozbitie slovenského právneho systému (hoci "opozícia" veľmi dobre vie, že mečiarove amnestie nikdy nebudú zrušené - je to len divadlo, pomocou ktorého chcú dostať súčasnú vládu a Fica pod tlak s tým, že oni sami nevedia, čo bude potom - nemajú totiž žiadnu reálnu alternatívu pre Slovensko, len žvásty pre nechápajúce ovce) a nášho štátu.

Modus operandi a technológie PR (neo)liberálnej elity - V. Mečiar (Slobodný vysielač)
-------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=74Co-AFVl-4

Jak funguje reálna politika? - Z netu
-------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2017/02/jak-funguje-realna-politika-z-netu.html

BEZ CENZÚRY 12.03.2017 VLADIMÍR MEČIAR - Amnestie...
----------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=5pCb3VNZ1uk


Kto nás okradol/okráda viac?
Mečiar alebo západné/trans-nacionálne banky, korporácie, "investori", a slovenská kapitálotvorná/kapitalistická "elita"/vrstva, ktorá musela po transformácii zákonite vzniknúť, a vznikla by aj vtedy, keby sa Mečiar alebo Dzurinda s Miklošom nedostali k moci, pretože bolo o tom bezpodmienečne rozhodnuté nie na Slovensku a omnoho skôr, než globálne zákulisie, nimi riadená liberálna "elita" západu a najvyššie trockistické (pseudo-komunistické) vedenie ZSSR spustili projekt likvidácie socializmu v bývalom východnom bloku a rozpad ZSSR a Ruska?

O Mečiarovi a "mečiarizme"
--------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2016/11/o-meciarovi-meciarizme.html

Na Slovensku nevládnu komunisti a kapitalizmus tu je!
-----------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2017/02/na-slovensku-nevladnu-komunisti.html