štvrtok 12. apríla 2018

Politický "kabaret" liberálnej "opozíCIA" na Slovensku

> Ficov Smer opäť dopláca na to, že takmer všetci jeho lídri a ministri sú „podnikatelia“. Vrátane Druckera, ministra vnútra. A jeho manželky, ktorá slušne zarába na pochybnej schránkovej firme.

A Matovič nie je podnikateľ?
A Sulík nie je podnikateľ?
Žijeme totiž v buržoázne-liberálnej - t.j. kapitalistickej spoločnosti, v ktorej je na prvom mieste zisk a byť veľko-buržujom (teda živiť sa parazitizmom a vykorisťovaním poctivo pracujúcej väčšiny) najvyššia méta hlavne medzi obyčajným plebsom!
Dobré ráno!

Tak z kadiaľ máme asi zohnať riadiace kádre, ktoré by nepodnikali, ani nemali s podnikaním a ostatnými (veľko)podnikateľmi nič spoločné?
To nám tu majú vládnuť nejakí neskúsení cucáci, ktorí len včera získali nejakého Bc. alebo Mgr. zo sociálnej práce, alebo pressTitúti alebo rôzni naivkovia a agenti zo sorosovského 3. sektora alebo frustrovaní diskutéri z internetu (však, kto vám bráni založiť si svoju vlastnú politickú stranu, alebo vstúpiť do radov napr. SMERu a "rozriediť" tam tie údajne zlodejské kádre)?
Však to by tento štát išiel ešte rýchlejšie ku dnu než pôjde za súčasného osadenstva, ktoré tu aspoň udržuje ako-takú stabilitu!

Tak o čom to ten pressTitút Daniš tára?!
Či tu chce niekomu nakukať rozprávočky, že Aktuality.sk nepodnikajú, ale naopak oni vykonávajú samaritánsku misiu/činnosť pre blaho spoločnosti (jak RKC, ktorá v skutočnosti realizuje inú skrytú proti-ľudskú agendu, než ktorú verejne hlása)?
No to snáď nie.
Toto mu snáď v 21. storočí - v informačnom veku, keď si každý môže dohľadať potrebné a relevantné informácie na internete, už nikto normálny nezožerie.

Takisto, o čom tu stále blúznia šialenci jak Matovič, uvreštaná Remišová s Nicholson alebo niektorí frustráti z radov bežného obyvateľstva?
Čo konkrétne nezákonného spravil Drucker?
Že šikovne lacno nakúpil a šikovne draho predal, pretože vie v biznise chodiť?
Preboha, ale veď o tom je predsa celý "slávny" kapitalizmus - lacno kúpiť, zabaliť do pozlátka, a potom draho predať!
Však títo ľudia ako Drucker sa omnoho lepšie vyznajú do zákonov (pretože si ich sami pre seba a svojich zákulisných páničkov šijú na mieru) než bežný plebs, a tak vedia medzi nimi šikovne kľučkovať, aby žiadnu legislatívu neporušovali.
Oni robia asi také "švindle" a "zlodejiny", ako keď si niekto požičia súkromnú/štátnu vŕtačku firmy, kde pracuje (a ktorá ho mizerne platí) a urobí si s ňou nejakú prácu doma a potom ju zase očistenú a plne funkčnú vráti nazad.
A čím sa človek nachádza v pomyselnom sociálnom rebríčku vyššie, tak vďaka tomu má aj väčšie možnosti, ako získať pre seba nejakú tú výhodu navyše oproti zvyšku spoločnosti - samozrejme významnejšiu výhodu než nejaký bežný bio-robot za pásom v novodobom v plechovom zahraničnom koncentráku (napr. Samsungu a pod.), kde si môže tak akurát uje... nejakú súčiastku z pásu.
Bohužiaľ, taká je dnes doba, ale predsa kvôli takýmto v prkotinám sa svet nezrúti.

Vo svete aj na Slovensku sa dejú omnoho väčšie svinstvá za milióny, miliardy a bilióny dolárov/euro, lenže na tie akosi pán Matovič a iní judaistickí kvázi ochrancovia pracujúceho ľudu (vlastne takí novodobí revoluční trockisti), nepoukazujú - presne podľa odporúčaní Talmudu resp. Protokolov sionských mudrcov (pričom nie je podstatné, že samotné protokoly sú podvod, ale dôležité je to, že riadenie sveta a oviec do veľkej miery funguje podľa toho /podľa týchto princípov/, čo je v nich uvedené!) - parafrázujem: Svoje veľké podvody budeš prekrývať tak, že davu budeš systematicky predhadzovať drobné prkotiny svojich protivníkov, a tvoj Hospodin ťa učiní pánom sveta/ľudstva!

Matovič a jemu podobní tu len zámerne neustále propagandisticky a populisticky nafukujú iba účelovo posplietané meeediálne bubliny s cieľom odvádzať pozornosť spoločnosti od merita vecí, pretože im to ich zákulisní páni prikázali!

Na vine nie sú politici ale systém a väčšina, ktorá ho udržuje pri živote!
Tak to bolo odjakživa.

Ako konkrétne Druckerova manželka porušila zákon?
Že si založila schránkovú firmu?
Je to podľa dnes platnej legislatívy na Slovensku legálne?
Je!
Tak, o čom je preboha reč?

Tu každý "jouda", ako je napr. Matovič, vrátane s ním spriahnutých korporátnych mienko-tvorných sorosovských meeedií a sorosovského 3. sektoru účelovo otravujú bežných ľudí nepodstatnými kravinami, napr. koľko schránkových firiem majú pozakladaných politici, ale už nikto z nich sa nezaoberá skutočne dôležitými vecami ako napr tým, že čo je to tzv. offshore, alebo ako zhubne pôsobí na celý svet finančný systém založený na úroku!

No proste presne podľa odporúčaní Talmudu resp. Protokolov sionských mudrcov (pričom nie je podstatné, že samotné protokoly sú podvod, ale dôležité je to, že riadenie sveta a oviec do veľkej miery funguje podľa toho /podľa týchto princípov/, čo je v nich uvedené!) - parafrázujem: Svoje veľké podvody budeš prekrývať tak, že davu budeš systematicky predhadzovať drobné prkotiny svojich protivníkov, a tvoj Hospodin ťa učiní pánom sveta/ľudstva!