utorok 24. júla 2018

O skutočnej demokracii a Sorosovi

Skutočná demokracia (resp. občiansko-demokratická spoločnosť) môže existovať iba vtedy, ak bude kritická masa obyvateľstva (najlepšie celá spoločnosť) disponovať tzv. konceptuálnou mocou a znalosťami, ako sa riadia sociálne super-systémy (spoločnosť).
Až potom sa rozsype táto už minimálne tisícky rokov zámerne budovaná (krypto)otrokárska davo-"elitárna" spoločnosť, ktorá len mení vonkajšiu formu, ale ktorej hlavnou podstatou je informačná pyramída - t.j. zvlášť (dez)informácie pre dav a zvlášť (dez)informácie pre "elitu".
Až potom si budeme môcť sami vybrať spoločensko-politicko-ekonomický model (resp. ideológiu - dnes tu vládne tzv. buržoázne-liberálna ideológia, ktorá je nebezpečná hlavne tým, že sa tvári, že nejde o ideológiu), ktorý budeme sami chcieť (kľudne aj niečo už v praxi osvedčené okopčiť napr. zo Švajčiarska) a nie preto, že nám ho niekto buď priamo alebo nepriamo/podvedome nanútil (viď západná propaganda).
Internet sa v dnešných dňoch skutočne javí byť ako najväčší dar z Nebies, aký kedy vôbec ľudstvo obdržalo - kiež by ho ľudia vedeli správne používať.

Soros samozrejme nie je žiaden filantrop (rovnako ani "náš" p-rezident Kiksa, ktorému dovolili najprv legálne - byť amorálne ozbíjať časť svojho vlastného národa a potom sa zahrať na "Dobrého Anjela"), lenže zase ani nemôže za všetko zlo sveta.
Soros je tiež iba taká viac chápajúca bábka (a dnes aj obetným baránkom, skrze ktorého sa snažia u nás diskreditovať liberálnu ideológiu a odviesť pozornosť oviec od seba a merita vecí) v rukách mocnejších úrovní globálneho riadenia.
Najväčší podiel viny vždy nesie (hlúpa, naivná, dôverčivá a v skutočnosti amorálna) väčšina spoločnosti (resp. dav), ktorá sama legalizuje daný (proti-Ľudský = fašistický) spoločensko-politicko-ekonomický systém/model (resp. ideológiu - dnes buržoázne-liberálnu), v ktorom žije.

https://www.youtube.com/watch?v=mLSmILwC2uA

https://www.youtube.com/watch?v=lgI7ihO6pCU

https://www.youtube.com/watch?v=tTToclL_4pM

https://www.youtube.com/watch?v=SBGk3dpHgZQ

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moci-vsehovoriaci-prispevok-z.html

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dneska-2.html